Молоді вчені університету підвищують кваліфікацію за підтримки провідних європейських фахівців

15 листопада 2015 року

     За інформаційної підтримки Спілки молодих вчених Національного університету біоресурсів і природокористування України молоді науковці університету беруть активну участь у дослідженні основ європейської інтеграції та практичному застосуванні демократичних методів навчання.

    4 листопада 2015 року представники НУБіП Марина Галат (факультет ветеринарної медицини), Дмитро Кирилюк (факультет аграрного менеджменту), Олександр Банний (факультет конструювання та дизайну), Світлана Круглик, Олена Волосянко, Наталія Грибова (УЛЯБП АПК) відвідали семінар «Сучасне суспільство». Його було проведено за підтримки Інституту міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

 Семінар проводили керівники інституту міжнародної освіти Мартіна Айхінге та Александр Бурка (Австрія) виключно англійською мовою. Учасники могли познайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у європейській освіті та отримали можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації європейського суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

     На тренінгу демонструвалися методи формування власної позиції та захисту інтересів для отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин.

      Викладачі університету отримали теоретичні знання та набули практичних навичок, які зможуть застосувати при викладанні дисциплін для студентів різних факультетів та спеціальностей. А це, в свою чергу, дозволить молоді в перспективі якнайкраще адаптуватися в європейському суспільстві.

Галат Марина,
голова ради молодих вчених НУБіП України

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook