Становлення духовної самосвідомості сучасної молоді

16 жовтня 2015 року
вулиця Шота Руставелі, 13, Київ


На виконання Програми розвитку Національного університету біоресурсів і природокористування України на 2015-2020 роки «Голосіївська ініціатива 2020» та в рамках вивчення курсу «Релігієзнавство», науково-педагогічні працівники кафедри філософії ознайомлюють студентів з історико-культурними пам’ятниками України, організовують заходи, що сприяють становленню духовної самосвідомості сучасної молодої людини, розширенню світогляду студентів, зокрема, їх спілкування з носіями різних релігійних традицій, що на практиці пожвавлює зацікавленість студентів у вивчені філософсько-світоглядних дисциплін. Такі зустрічі для молоді є важливими та необхідними задля виховання толерантності та поваги до інших поглядів, культур, релігій, збереження миру.

13 жовтня 2015 року відбулася екскурсія студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України до Центральної синагоги Бродського. Будівлю синагоги, яка, дійсно, є прикрасою не тільки вулиці Шота Руставелі, а і всього Києва, було зведено ще в 1898 році. В радянські часи тут знаходився ляльковий театр. У холі синагоги створений невеликий музей - тут можна побачити ханукію роботи відомого ізраїльського скульптора Ф. Мейслера, фрагмент сувої Тори II-V століття, старовинні книги, стоси, мезузи, менори.

Цікавим і пізнавальним було спілкування студентів з помічником головного равина Давидом Мільманом, якій розповів про історію розвитку іудаїзму, провів екскурсію в стінах старовинної синагоги, відкривши особливості іі архітектури. Після екскурсії студенти задали запитання про традиції та свята в іудаїзмі, священні тексти та книги, іудейські релігійні общини в Україні тощо.

 

 

 

  Доцент кафедри філософії, 
 к.ф.н. Савицька І.М.

 

 

 

 

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook