Студенти відвідали виставку ADDIT EXPO 3D – 2024

4 червня 2024 року

 Студенти факультету відвідали VII Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D – 2024, яка проходила у місті Київ на території Міжнародного виставкового центру, де були зібрані найкращі досягнення науки, техніки й технологій, спрямовані на інноваційний розвиток економіки України. Організували відвідування виставки старші викладачі кафедри конструювання машин і обладнання Крушельницький Віктор та Ляшко Анастасія.

 
Основною метою виставки була демонстрація світових новинок у галузі технологій, що дозволяє підприємствам не лише ознайомитися з останніми досягненнями, але й представити свої власні розробки, оцінити їх економічну доцільність та конкурентоспроможність.
Для студентів факультету конструювання та дизайну це стало унікальною можливістю наочно побачити, як теоретичні знання застосовуються на практиці, а також ознайомитися з передовими технологіями, які стануть невід'ємною частиною їхньої майбутньої професійної діяльності.
Організатори заходу надали можливість кожному учаснику максимально розкрити свій потенціал, заявити про свої досягнення та звірити свої передчуття щодо перспектив розвитку галузі з кращими світовими брендами, адаптованими під потреби і можливості вітчизняного ринку.
Для студентів  участь у такому масштабному заході стала неоціненною частиною навчального процесу. Вони мали змогу не лише спостерігати за сучасними технологічними рішеннями, але й безпосередньо спілкуватися з провідними фахівцями галузі, що, без сумніву, стане важливим досвідом у їхній майбутній кар’єрі.
 
Старший викладач кафедри
конструювання машин і обладнання
Віктор КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ
 
 
 
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook