«Фестивалю студентської науки – 2015»: урочисте засідання наукового гуртка бухгалтерського обліку і аудиту

3 травня 2015 року

     Проведено святкове засідання гуртка бухгалтерського обліку і аудиту, присвячене «Фестивалю студентської науки – 2015». Із вступним словом до студентів звернулася в.о. завідувача кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Тетяна Камінська.

     Потому гуртківці представили результати наукових досліджень. Магістрантка Ніна Дворнік презентувала облік розрахунків із ПДВ, а Єгор Копилов – розвиток бухгалтерського обліку у Чеській Республіці. Активними учасниками заходу стали також студенти ОКР «Бакалавр». Так, Сніжана Радченко запропонувала доповідь «Інвентаризація як метод внутрішнього контролю грошових коштів підприємства», Сергій Пусь – «Особливості формування фінансового звіту суб’єктів малого підприємництва», Альона Татенко – «Виплата зарплати у натуральній формі та продаж в рахунок оплати праці». Особливості обліку виробничого браку на підприємствах розкрила Марина Рижук.

     Участь у засіданні взяла голова ради аспірантів НДІ економіки і менеджменту Ольга Ільчак. Вона розповіла про можливості міжнародної наукової співпраці для студентів.

     Доповідачі та слухачі підсумували, що сучасний національний бухгалтерський облік переорієнтовується на Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (IAS) та фінансової звітності (IFRS) і вливається в русло загальносвітового розвитку. А це підвищує вимоги до молодих фахівців та робить неодмінною умовою успішної кар’єри вивчення міжнародного досвіду, глибоке розуміння зазначених стандартів. Окрім того, невід’ємною складовою підготовки є знання іноземних мов професійного спрямування. Цьому сприяє викладання фахових дисциплін англійською мовою.

     На завершення кращих студентів та найактивніших учасників наукового гуртка було нагороджено грамотами і подарунками.

Т. Г. Камінська,
в. о. завідувача кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook