Захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри рослинництва Царука Іллі Володимировича

11 січня 2024, 9:28

11 січня 2024 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради РСВР 054 у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся прилюдний успішний захист дисертації Царука Іллі Володимировича на тему:«Продуктивність та ефективність вирощування тифону (Brassica campestris f. biennis DC.*Brassica rapa L.) залежно від ширини міжряддя та удобрення». Усі члени разової спеціалізованої вченої ради надали позитивну оцінку роботі та відмітили, що дисертація є надзвичайно актуальною та присвячена одній з нішових культур, яка має значну перспективу використання у виробництві, як овочева, кормова, біоенергетична, сидеральна культура.

 

Дисертаційна робота виконана під керівництвом доктора сільськогосподарських наук, професора Рахметова Джамала Бахлуловича, заступника директора Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка Національної академії наук України – відомого вченого , одним з напрямів наукової діяльності його є інтродукція у виробництво нових, малопоширених культур.

 

До складу разової спеціалізованої вченої ради з розгляду дисертації Царука Іллі Володимировича увійшли: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Каленська Світлана Михайлівна, завідувач кафедри рослинництва Національного університету біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України- голова ради; доктор сільськогосподарських наук, професор Новицька Наталія Валеріївна, професор кафедри рослинництва Національного університету біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України - рецензент; доктор сільськогосподарських наук, професор Літвінов Дмитро Вікторович, професор кафедри землеробства та гербології Національного університету біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України – рецензент; доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Присяжнюк Олег Іванович, завідувач відділу цифрових технологій в агрономії Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України – офіційний опонент; доктор сільськогосподарських наук, професор Мельник Андрій Васильович, професор кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Сумського національного аграрного університету Міністерства освіти і науки України - офіційний опонент.

Здобувач, ґрунтовно, виклав основні положення свого дисертаційного дослідження, впевнено відповів на питання присутніх. У дискусії взяли участь голова і усі члени разової спеціалізованої вченої ради.

Результати голосування щодо присудження Царуку Іллі Володимировичу ступеня доктора філософії: «за» – 5 членів ради, «проти» – немає. На підставі результатів голосування спеціалізована вчена рада присуджує Царуку Іллі Володимировичу ступінь доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» та спеціальності 201 «Агрономія».
Вітаємо здобувача та наукового керівника, бажаємо нових наукових досягнень!

Асистент кафедри рослинництва
Олена Гордина

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook