Профорієнтаційна робота ННІ післядипломної освіти
Профорієнтаційна робота ННІ післядипломної освіти
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5%20%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D1%8B_0.jpg)
26 березня 2015 року
м. Тараща
27 лютого 2015 року відбулась зустріч д. с.-г. н., професора кафедри інноваційної діяльності в АПК Пабата В.О. зі студентами Таращанського агротехнічного коледжу Київської області. У ході зустрічі було проведено профорієнтаційну роботу щодо отримання вищої освіти. Студенти виявили зацікавленість до перспективи навчання у НУБіП України.