Студмістечко: безперебійна робота гуртожитків № 2, 3, 8 у період зимових канікул

14 грудня 2023 року
  За дорученням ректора університету Станіслава Ніколаєнка, з метою налагодження безперебійної життєдіяльності кампусу в період зимових канікул відбулось зібрання студентського активу гуртожитків № 2, 3, 8.

  Під головуванням Сергія Кваші, проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку, за участі Сергія Стецюка, директора студентського містечка й завідувачів відповідних гуртожитків, обговорювали нагальні питання, що торкаються як соціально-побутових умов проживання, так і моральних аспектів життя сучасного студента.
  Сергій Миколайович розпочав зібрання з привітання мешканців із закінченням зимової екзаменаційної сесії та при нагоді поспілкувався про плани студентства після 25 грудня. На превеликий жаль, в державі триває війна, ворог активізувався і використовує підступні методи нападу, тому адміністрація Університету повинна чітко розуміти, яка кількість мешканців залишиться в гуртожитках студентського містечка на час зимових канікул. Питання складне, але важливе, оскільки ректорат повинен забезпечити безпечні умови перебування для студентів. Проректор нагадав про укриття та Пункт незламності, що функціонує в гуртожитку №2, а при оголошенні сигналу «Повітряна тривога!» не нехтувати, а негайно реагувати.

  Сергій Стецюк, директор студентського містечка закликав мешканців до конструктивного діалогу, ефективної співпраці і раціонального використання енергоресурсів. Директор зазначив, якщо у студентів виникають зауваження до умов проживання, вони можуть звернутись в дирекцію студентського містечка з цим питанням і знайти шляхи вирішення. Очільник кампусу звернув особливу увагу на дотриманні правил пожежної безпеки під час зимових свят. Звісно, створити святкову атмосферу бажає кожен, але потрібно не забувати, що цивільні громадяни у полоні свят, а частина наших захисників буде в полоні на свята, тому порекомендував утриматись від встановлення гірлянд на вікнах та гучних святкувань.

  Завершуючи, проректор побажав присутнім студентам наповнюватись знаннями, всебічно розвиватись, вивчати іноземні мови, популяризувати рідну українську мову та з гідністю носити звання «студента НУБіП України»!

Марта Колич,
фахівчиня студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook