Ми маємо майбутнє!

18 жовтня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Молодь – наше майбутнє! За цією банально простою фразою криється вся сутність і змістовність.

Молоді роки – швидкоплинні, а студентське життя – скоротечне. Дуже приємно усвідомлювати той факт, що студентство Ніжинського агротехнічного інституту є частиною великої університетської родини – Сенату Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У всі роки, від покоління до покоління, по-різному і неоднозначно ставляться до молодих людей, але учорашні події, які відбувалися в читальній залі інституту за участю старостату й активу груп, вселяють оптимізм і надію. Розмова велася про надання необхідної допомоги для потреб Збройних сил України. Одноголосним рішенням і схвально було сприйнято ідею долучитися  до збору коштів. За цим дійством криється висока активність і громадянська позиція нашої молоді.

У лічені хвилини з притаманним їм молодечим ентузіазмом рахунок швидко наповнювався. Окремі суми від студентів сягали 1,5-2,0 тисячі гривень. Такі вчинки притаманні лише справжній Людині – патріоту своєї землі, який усвідомлює важливість справи та має чітку і активну життєву позицію.

Щира вдячність Анатолію Потапенку, Олексію Коваленку, Дмитру Ніжинцю, Сергію Сагану, Віктору Погорілому, Сергію Шурубурі і багатьом багатьом студентам, які долучилися до цієї благородної справи!

Прикладом відданості і жертовності слугують науково-педагогічні працівники інституту, наставники молоді.

Щира вдячність: Анатолію Іваньку, Валерію Лементарьову, Наталії Царук, Анатолію Морозу, Анатолію Риженку, Владиславу Тютюнику, заступникам директора Ірині Демчук та Андрію Івановському, деканам факультетів Галині Македон та Володимиру Василюку, завідувачу лабораторії Дмитру Пунтусу, завідувачу відділення коледжу Олександру Ландику та усім викладачам і співробітникам інституту.

Окрема подяка і щира вдячність Володимиру Василюку, Миколі Ікальчику та Анатолію Кушніренку за їхню ініціативу і оперативність.

Особливої шани і вдячності заслуговують благочинний Чернігівської єпархії Православної Церкви України, настоятель собору Всіх Святих протоієрей Сергій Чечин, голова ФГ «Верітас-Агро» Сергій Голодний та очільниця кадрової служби Наталія Ляшенко, які виступили ініціаторами і координаторами цієї благородної місії.

За лічені дні зібрано кошти та придбано два тепловізори на загальну суму 92,0 тисячі гривень.

Ми маємо своє майбутнє!
З вірою до Перемоги!
Слава Збройним силам України!
Слава Україні!
Директор інституту Василь Лукач
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook