На економічному факультеті яскраво й змістовно пройшов День відкритих дверей

10 листопада 2023 року
   9 листопада 2023 року на економічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся День відкритих дверей для школярів Києва і столичної області та інших регіонів в очному форматі.

    Економічний факультет гостинно відкрив двері для 292 майбутніх абітурієнтів, що мали можливість поспілкуватися з керівництвом факультету і кафедр, поставити свої запитання. Захід відвідали абітурієнти з Бишівського академічного ліцею, Вишнівського ліцею «Ідеал» та Вишнівського академічного ліцею №2 м. Вишневого Бучанського району Київської області, загальноосвітніх шкіл № 85, 151, 160, 269, 286 міста Києва, спеціалізованої школи № 130 міста Києва, Миронівської ЗОШ № 2 та №3, школи І-ІІІ ступенів № 113 Бориспільського району, Яготинського ліцею №1.
     Модератором заходу виступив начальник науково-дослідної частини, д.е.н., професор Володимир Отченашко, який розповів про особливості навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, його структуру, можливості для розвитку тощо.
     Продовжуючи зустріч, відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський розповів про особливості вступної кампанії у 2024 році, акцентуючи увагу на основних правилах вступу. Та окремо наголосив: кожен може звернутися до працівників приймальної комісії і отримати детальну консультацію за питаннями, які цікавлять чи турбують. Тут завжди допоможуть.
    Загальну презентацію про економічний факультет представив його очільник, Анатолій Діброва, доктор економічних наук, професор.
   У цікавій та змістовній доповіді Анатолій Дмитрович ознайомив із історією факультету, його славетними випускниками, переліком спеціальностей, які можна здобути в нашому закладі освіти. Декан, наголосив на традиціях та досвіді підготовки висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей економіки країни. Навчаючись на економічному факультеті майбутні абітурієнти мають змогу отримати не просто фах, а ґрунтовну професійну підготовку та широкі можливості для реалізації творчих і наукових талантів.
    Далі зустріч продовжив лідер студентського сенату економічного факультету Владислав Горбаченко. Він розповів яким чином відбувається навчання на факультеті, заходи, особливості навчання та проживання в гуртожитку. Але основний акцент у свої розповіді Владислав зробив на напрямках роботи студентської організації, проведенні дозвілля студентами, та як вони працюють в умовах воєнного стану.
     Підсумковим етапом заходу була сесія питань/відповідей. Майбутніх абітурієнтів цікавили вартість навчання на спеціальностях факультету, який бал ЗНО має бути для вступу на навчання за дерзамовленням, чи є можливість і за яких умов можна перейти з контрактної форми навчання на бюджетну, чи можна одночасно навчатися за двома спеціальностями, особливості навчання за системою подвійних дипломів. Окрім того були і запитання стосовно основних відмінностей освітніх програм в межах однієї спеціальності. Також майбутніх вступників цікавила можливість безпосереднього отримання інформації про факультет від студентів через соціальні мережі і канали зв’язку, посилання на які надав голова студентської організації.
   І на заверешення зустрічі, заступник декана, Олег Криворот розповів про можливості творчого розвитку, які надає університет, і прочитав власний вірш-посвяту економічному факультету.

 

Обрали вірну всі адресу,
Тож варто рухатись вперед,
НУБіП у полі інтересу,
Й економічний факультет!
Правильний вибір надважливий,
Професія, - це дах і хліб,
Майбутнє фахівцям щасливе,
Всім запезпечує НУБіП!
Всі спеціальності прекрасні,
Стабільним буде ваш бюджет,
Дає знання міцні, сучасні,
Економічний факультет!
Актив студентський не дрімає,
В спорті й мистецтві у призах,
Скрізь факультет перемагає,
Підтримка ближніх з переваг!
Гуртожиток просто чудовий,
У Голосіївській красі,
Достойні для життя умови,
Десять хвилин до корпусів!
Можливість спортом є займатись,
Також є танці і вокал,
І розвиватись і навчатись,
Поруч метро й автовокзал!
Продумано все до дрібниці,
Викладачі найкращі в нас,
НУБіП у лідерах столиці,
На рівні факультет весь час!
Тож перегляньте сайт і пресу,
Не вимикайте інтернет,
Віднині знаєте адресу,
НУБіП чекає й факультет!
     Загалом проведений захід викликав зацікавленість у молоді і вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів поповнять ряди студентства нашого економічного факультету.

Леся Воляк, Віталій Нагорний,
заступники декана економічного факультету
 

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook