Герої України, не лише боронять нашу неньку-Україну, але й мріють опанувати спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»

16 червня 2023 року
  • Вітаємо! Представтесь та розкажіть про себе.

— Вітаю, мене звати Володимир Попов. Від початку повномаштабної війни та по сьогоднішній день я захищаю нашу неньку-Україну. За цей період я багато бачив та пережив, але про це потім…
  Я, як кожний українець, прагну ПЕРЕМОГИ та МИРУ, хочу здобути вищу освіту в НУБіП України та відновлювати водні біоресурси нашої неньки-України.

  • Володимире, як Ви дізналися про Національний університет біоресурсів та природокористування України та яку спеціальність плануєте обрати?

— Про університет я чув давно від своїх друзів, які там працюють на факультеті тваринництва та водних біоресурсів, але ніколи не приділяв цьому значення. Але зараз, коли наша країна зазнала великої шкоди з різних сторін, я розумію, що кожний громадянин України повинен зробити все для того, щоб її відновити. Я обрав спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура» та планую пов’язати своє майбутнє з відновленням рибної галузі України, яка зазнала значної шкоди на східному та південному фронтах.

  • Про що Ви наразі мрієте?

— Мрію, як захисник України: ЗНИЩИТИ ОКУПАНТІВ, ВИЗВОЛИТИ УКРАЇНУ, ВІДСВЯТКУВАТИ ПЕРЕМОГУ, ЖИТИ НА СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ ТА ЗДОБУТИ ВИЩУ ОСВІТУ В НУБІП УКРАЇНИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА».

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

 

Розмову провів асистент кафедри аквакультури
Михайло ЛЕУСЬКИЙ

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook