Команда Сенату студентської організації НУБіП України долучилася до проєкту NEST: Волонтерство в умовах війни для будівництва дому

9 червня 2023 року
  У сучасному світі, коли війна в Україні продовжує своє безжальне панування, активна громадська діяльність і волонтерство стають надзвичайно важливими елементами підтримки та відновлення руйнівних наслідків. Команда Сенату студентської організації НУБіП України у рамках проєкту NEST від Благодійного Фонду Сергія Притули, проявила активність і долучилася до волонтерської діяльності, спрямованої на відновлення та будівництво модульних будинків для сімей, що постраждали від війни.

  Проєкт NEST є ініціативою Благодійного Фонду Сергія Притули, який має на меті надання підтримки та допомоги постраждалим внаслідок війни сім'ям. Його основна мета полягає у будівництві модульних будинків для сімей, які залишилися без житла через зруйнування. Проєкт залучає волонтерів з різних сфер життя, включаючи студентську спільноту, що виявила бажання допомогти. Проєкт має значний вплив на життя постраждалих від війни сімей. Будівництво модульних будинків надає їм безпечний притулок та можливість відновлення своєї нормальної життєвої діяльності. Ці будинки є символом надії та відновлення в умовах війни.
  Команда Сенату у складі активних студентів: Олександра ВЕРТЕЛЕЦЬКОГО, Георгія ЮРЧЕНКО, Віталія ШЕВЧЕНКО, Данила МАЛІКОВА, а також випускника ТВБ Михайла МАЛІКСА виділили свій час і зусилля, щоб взяти участь у прибиранні зруйнованого будинку в Макарові. Внесок наших студентів був надзвичайно цінним у процесі підготовки майданчика для встановлення модульного будинку для сім'ї, яка втратила своє майно через війну.

  Долучення команди Сенату студентської організації НУБіП України до проєкту NEST є яскравим прикладом активної громадської діяльності та волонтерства. Цей проєкт демонструє важливість підтримки постраждалих від війни сімей та надає можливість кожному з нас зробити внесок у процес відновлення. Умови війни ставлять виклики перед суспільством, але волонтерство є могутнім інструментом для підтримки тих, хто потребує допомоги.

Олександр Вертелецький
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook