Нарада з керівниками ННІ та факультетів: збереження енергоресурсів, виконавська дисципліна та активізація профорієнтаційної роботи

10 травня 2023 року
  10 травня 2023 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулася нарада за участю директорів ННІ та деканів факультетів, завідувачів гуртожитками та комендантів навчальних корпусів, керівників служб та відділів. На порядку денному аналіз реалізації програми енергозбереження у березні, результати анкетування студентів, перебіг Олімпіади для вступу в університет, а також готовність до складання ЄДКІ випускників спеціальностей «Право», «Ветеринарна медицина», «Публічне управління та адміністрування».

 

  У вступному слові ректор закцентував на неухильному дотриманні виконавської дисципліни, підтримці ладу в корпусах, гуртожитках та на території, постійній системній виховній роботі з молоддю, роз’ясненні та інформуванні про те, що відбувається в університеті, націленості на результат, а не на процес. Не можна допускати застійних явищ і нехлюйства, а там де це фіксується мають бути миттєві оргвисновки.

 

  Проректор з навчально-науково-виробничої роботи та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про ситуацію з економією енергоресурсів та води в березні. За традицією для порівняння були обрані аналогічні періоди минулого року. Як відомо, протягом березня 2022 року на Київщині відбувалися активні бойові дії, півмісяця університет працював дистанційно. Окрім того, з минулого року відбулося підвищення тарифів. За перший квартал 2023 року на комунальні послуги вже витрачено понад 20 мільйонів гривень, при тому, що за весь минулий рік – близько 40. У березні зафіксовано перевищення споживання холодної води, теплоносія опалення, газу, електричної енергії і лише дещо менше спожито гарячої води. До цього, зазначив проректор Валерій Іщенко, призвела безвідповідальність і безгосподарність керівників підрозділів на місцях. Він нагадав: щомісяця має проводитися повне обстеження підпорядкованих об’єктів із залученням необхідних працівників відповідних господарських служб, щотижнево – найбільш навантажених вузлів, щоденно – засобів обліку.

 

 

  Начальник навчального відділу Ярослав Рудик доповів результати опитування студентів 1-3 курсів. Понад 90% з 4351 опитаного задоволені якістю навчального процесу. У своїх пропозиціях та зауваження студентство вказало на напрями удосконалення та поліпшення умов і якості освітнього процесу. Значна частина з них стосувалася облаштуванню побуту в студентських гуртожитках. Інформаційні матеріали розіслані в дирекції та деканати, а службам дані відповідні доручення. Подібні анкетування зобов’язані проводити декани та директори в своїх підрозділах системно.
  Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський доповів про перебіг участі вступників в Олімпіаді, що дає можливість отримати додаткові бали до своїх конкурсних балів НМТ. Майже всі зареєстровані учасники факультетів харчових технологій та захисту рослин, біотехнологій та екології вже взяли участь. Для решти ж ще є час до 14 травня це зробити та використати під час вступу на місця державного бюджету.
  Декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський проінформував про підготовку випускників спеціальності «Ветеринарна медицина» до складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Проведені відповідні збори з випускниками, організовані додаткові консультації, де розглядаються подібні ситуаційні завдання. Турбує низька зацікавленість випускників у підготовці до складання цього іспиту. Декани факультетів юридичного Олена Яра та інформаційних технологій Олена Глазунова, директор ННІ неперервної освіти та туризму Іван Гриценко закцентували на технічній готовності до складання ЄДКІ.

  Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко озвучив ряд спільних завдань. Перше – продовжити моніторинг відвідуваності занять. Друге – системно проводити анкетування студентів. Третє – вести товариський діалог з усіма, мати ділові відносини з науково-педагогічними працівниками та студентами. Четверте – провести аналіз змісту освітніх програм і навчальних планів, оновити, осучаснити їх і не допускати дублювань. П’яте – організовано завершити навчальний рік. Шосте – знайти своє місце у відзначенні 125-річниці університету. Сьоме – активізувати профорієнтаційну роботу. Восьме – забезпечити на належному рівні виборчий процес Сенату Студентської організації. Дев’яте – завершити ревізію мультимедійного обладнання в аудиторіях та за необхідності провести його ремонт чи заміну. Десяте – дотримуватися виконавської дисципліни, ефективно здійснювати управлінські функції.

Пресслужба

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook