Творчий звіт колективів художньої самодіяльності Бережанського агротехнічного інституту під гаслом «За честь, за славу, за свободу рідної землі!»

28 квітня 2023 року

Тобі Україно мій мужній народе
Складаю я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку
Й життя я віддам до останнього кроку.
Аби ти щаслива була, Україно - Моя Батьківщино!

  З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді й вшанування захисників Вітчизни, відзначення 125 річниці НУБіП України, а також подальшого розвитку художньої творчості, у нашому навчальному закладі відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності під гаслом «За честь, за славу, за свободу рідної землі!», під егідою навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області, ради директорів закладів фахової передвищої освіти та Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, на якому студенти та викладачі представили свої таланти і аматорські здібності.

 Захід був спрямований на розвиток самодіяльного народного мистецтва, організацію змістовного дозвілля молоді, залучення широкого кола студентства до участі у культурно-просвітніх заходах, роботу творчих колективів та художніх студій, розвиток духовності, патріотизму, художньо-естетичного виховання студентської молоді нашого освітнього закладу, а також на привітання колективу нашого базового закладу з 125 річницею від його заснування.
  У ході концертної програми було зазначено, що НУБіП України за останні роки перетворився у потужний науково-освітній центр із значними здобутками, відомими науковими школами, новітніми лабораторіями та новою генерацією фахівців. Вагомий науковий потенціал, інноваційні технології, новаторські проєкти, які реалізовує університет, дають йому змогу крокувати в ногу з часом i утримувати лідерські позиції серед закладів вищої освіти України.
  Вітаємо!!! І щиро бажаємо ректору, доктору педагогічних наук, професору, академіку Національної академії педагогічних наук України Ніколаєнку Станіславу Миколайовичу та колективу НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ нових наукових звершень і відкриттів, блискучих ідей і їх успішного втілення, оптимізму, талановитих і відданих студентів, професійних випускників, гідного продовження і розвитку славних традицій університету на благо процвітання нашої держави під мирним небом!
  Своєю творчістю організатори та учасники заходу віддали шану Збройним Силам України та всім українцям, котрі у найважливіший момент оборони нашої держави не злякалися і жертвують собою заради своєї Батьківщини, котрі доклали і щоденно докладають своїх зусиль до наближення нашої перемоги, зокрема, студентам нашого інституту, які також пішли виконувати свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною і з гідністю несли і несуть бойову службу в лавах Збройних Сил України.
  Розпочали Мистецьке дійство хвилиною мовчання – вшануванням світлої пам'яті та героїчного подвигу захисників, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
  Слід наголосити, що цьогоріч захід був благодійним, і передбачав збір коштів для родини Василя Гукала – полеглого воїна, студента Бережанського агротехнічного інституту, який загинув 21 квітня під Кремінною.

 

  Ноти суму, болю та тривоги за долю українського народу, за його більш ніж столітню боротьбу за незалежність проти одвічного ворога відобразилися в концерті літературно-музичною композицією «Зродились ми великої години» театрального гуртка «Жар-птиця» під керівництвом Жанни Мартиненко та народними піснями у виконанні дуетів «Чорна рілля ізорана» та «Соколи», «Ішли воли із діброви» у виконанні викладацького чоловічого квартету «Оксамит», «Гей, Україно, ми твої діти» чоловічого ансамблю «Октава», «Ой у гаю при Дунаю» жіночого ансамблю «Перлина» – під керівництвом Олега Плонки.

 

 

  Біль українського народу часів повномасштабного вторгнення окупанта на нашу землю передала Мар’яна Левкович художнім читанням вірша «Той самий лютий».
  Великою несподіванкою для глядачів була пісня «Лелеки», у виконанні декана факультету енергетики і електротехніки, к.т.н., доц. Василя Бунька.
  Чудовим виконанням сольних пісень глядачів зачарували наші талановиті студенти: Кароліна Сута «Мамина молитва», Ломага Віктор «Намалюю» та Соломія Залуцька «Живи». Нотки романтизму до концерту додав Олег Плонка піснею «Тільки раз цвіте любов».

  Гучними оплесками глядачів супроводжувався танцювальний колектив нашого інституту «Акцент» під керівництвом Анастасії Лаврик, виконанням вітального танцю «Вишиванка» та запальної «Коломийки».
  Завершальним акордом концертної програми стала пісенно-танцювальна композиція «Україна переможе».
  Концертну програму творчого звіту підготували працівники відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ, ведучими були Вікторія Остап'юк та Андрій Кривокульський.

  В ході концерту в глядацькому залі відчувалися щирі емоції, патріотизм, активна життєва позиція наших студентів та підтримка тих, хто приймав участь у заході.
  Із словами подяки для студентів та працівників інституту, керівників концерту, гостей звернувся директор, професор Мирон Жибак та голова журі методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Ігор Козловський.

  Також у рамках творчого звіту був проведений обласний огляд-конкурс роботи бібліотеки, музеїв, музейних кімнат, виставок робіт гуртків художньої творчості, наукових проектів та здобутків викладачів і студентів інституту.


  Бажаємо усім, хто долучився до проведення заходу наснаги, творчих успіхів, а нашій Україні як найшвидшої перемоги і розквіту!
Слава Україні і її Захисникам!

 

Відділ гуманітарної освіти,
виховання і студентських справ

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook