Спортивні ігри розпочато!

28 квітня 2023 року
  27 квітня у навчальному корпусі № 9 розпочалися Спортивні ігри студентів коледжів структурних підрозділів НУБіП України з нагоди відзначання 125-річчя заснування НУБіП України.
  Взяти участь у святі спорту приїхало 8 відокремлених підрозділів НУБіП України: Бережанський фаховий коледж, Бобровицький фаховий коледж ім. О. Майнової, Боярський фаховий коледж, Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого, Ірпінський фаховий коледж, Немішаєвський фаховий коледж, Ніженський фаховий коледж, Рівненський фаховий коледж. Загальна кількість учасників склала 179 осіб.
  Змагання урочисто відкрив ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко. Він звернувся до гостей з привітальним словом, висловив свою подяку учасникам, що відгукнулися на пропозицію взяти участь у Спортивних іграх, наголосив на важливості популяризації здорового способу життя і побажав успіху молодим спортсменам.
  За програмою змагань у перший день у спортивній залі  відбулися декілька ігор з волейболу серед жіночих і чоловічих команд і шаховий турнір в читальній залі корпусу № 4.
  На п’ятницю, 28 квітня, заплановано продовження волейбольних змагань, розпочнуться змагання з мініфутболу, відбудеться військово-спортивне триборство, перетягування канату і настільний теніс.
  29 квітня буде визначено переможця у загально-командній першості і нагороджено перехідним Кубком.

       Запрошуємо всіх бажаючих до спортивного комплексу НУБіП України підтримати команди гостей!

 
 
Микола КОСТЕНКО,

завідувач кафедри фізичного виховання 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook