Бережанський фаховий коледж: «...брати участь у війні – справа кожного!»

10 квітня 2023 року
  Сьогодні, у велике християнське свято – Вербну неділю – колектив працівників і здобувачів освіти Бережанського фахового коледжу НУБіП України отримав подяку від бригади НГУ "Азов" та Благодійного фонду «Покрова».

  Неочікувано, приємно, мило для кожного серця. Адже це ми маємо дякувати нашим захисникам за кожен мирний ранок, можливість працювати, навчати і навчатися! Особливих почуттів гордості додає і те, що в «Азові» з 2014 року служить наш земляк Арсен ДМИТРИК, який нещодавно відвідав наш коледж. 

128

  Понад 3 000 000 грн зібрала Тернопільщина через Благодійний фонд "Покрова" на придбання 4 вантажівок для військових "Азову". У тій величезній сумі і маленька часточка від нашого коледжу (22 тисячі гривень).

13

  9 квітня в парку біля Бережанського замку пройшов благодійний вечір «Сила народу», на якому і був закритий збір на вантажні автомобілі. Сонячна святкова неділя зібрала чимало бережанців та гостей міста. Бережанщина долучилася до доброї справи сумою 287 тисяч гривень.

11 3

  Теплі і щирі слова вдячності лунали на адресу усіх присутніх від офіцерів бригади НГУ «Азов», народного депутата України Івана ЧАЙКІВСЬКОГО, засновника Благодійного фонду «Покрова», члена наглядової ради Бережанського фахового коледжу НУБіП України. А піднесений настрій, радісні і щасливі емоції дарували глядачам такі відомі гурти і виконавці: «ТaRuta», «Світозари», «Окрилені», Василь ХЛИСТУН, Володимир ВЕРМІНСЬКИЙ. І в цій плеяді знатних зірок – виступ ансамблю «Файнички» нашого коледжу (керівник – Роман ВИДИШ).

56 107

  Ось що таке "Сила народу", ось в чому справжня сила українського народу: в єдності, згуртованості, любові, готовності допомагати! Як сказав на заході офіцер бригади НГУ "Азов" Ілля Самойленко: "Брати участь у боях – справа військових, брати участь у війні – справа кожного!"

4

Світлана ПИЛИПИШИН,

директорка коледжу

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook