МАГІСТРИ ЕНЕРГЕТИКИ НА ПІДСТАНЦІЇ ТП 110/10 кВ «ПРОГРЕС»

4 квітня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Практична підготовка магістрів передбачає їх максимальне занурення у реальне виробництво, тому кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки постійно організовує виїзні практичні заняття на діючих трансформаторних підстанціях. Це дозволяє засвоїти отриманні теоретичні та практичні знання під час вивчення дисципліни «Електропостачання». Цього разу практичною базою для магістрів-енергетиків стала трансформаторна підстанція ТП 110/10 «Прогрес».

Головний енергетик, інженер-електрик та черговий по підстанції коротко розповіли про історію підприємства, продукцію, яку випускає підприємство, традиції, потребу в кваліфікованих кадрах. Вони наголосили, що випускники нашого інституту працюють інженерами - енергетиками, інженерами-електриками, майстрами не тільки на їхньому підприємстві, а і на інших підприємствах нашого міста та області.

Магістрам провели вступний інструктаж та наголосили на необхідністю дотримання правил техніки безпеки.

Студенти оглянули та простежили за роботою електротехнологічного обладнання. Ознайомилися з роботою релейного захисту.

В результаті даного практичного заняття магістри познайомилися з роботою трансформаторної підстанції, побачили роботу фахівців відповідних відділів та закріпили отримані під час лекційних та лабораторних занять знання на практиці в умовах реального виробничого процесу. Захват студентів та зацікавленість працівників підприємства дають змогу стверджувати, що це лише початок даного виду співпраці і в майбутньому вона викристалізується в тісну та плідну роботу.

В’ячеслав Герасименко, ст. викладач кафедри
електроенергетики, електротехніки та електромеханіки
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook