Про "Початок карʼєри в ІТ: практичні та правові аспекти" від Максима Сотнікова

26 березня 2023 року

25 березня 2023 року відбулася онлайн-бесіда на тему «Початок карʼєри в ІТ: практичні та правові аспекти», спікером якої виступив ІТ спеціаліст з понад 10-річним досвідом Максим Сотніков. Гостями заходу, що був організований кафедрою теорії та історії державиі права, стали студенти 1 курсу юридичного факультету та ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

 

Під час бесіди були підняті питання актуальності сучасних технологій, актуальних мов програмування, стану ринку праці в галузі інформаційних технологій та розміру заробітної плати в цій сфері, а також про правові аспекти діяльності ІТ спеціалістів в Україні (форми працевлаштування, податки).

 

Окрему увагу спікер приділив так званим «софт скілам», які необхідно розвивати під час навчання в університеті та які обов’язково знадобляться студентам при подальшому працевлаштуванні.

 

 Усі учасники мали змогу ставити запитання, які в основному стосувалися першого місця роботи та вибору технологій, які доцільно опановувати. Хто не мав змоги долучитися, може переглянути запис на кафедральному YouTube-каналі.

 

 

Анна Мельник,

асистентка кафедри теорії та історії держави і права, PhD у галузі права, адвокатеса

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook