Про трудові відносини в умовах війни йшлося на черговій суботній зустрічі учасників та учасниць просвітницького проєкту кафедри ТІДП «Школа знавців права»

18 березня 2023, 15:50

18 березня 2023 року відбулася чергова зустріч у рамках просвітницького проєкту кафедри ТІДП «Школа знавців права». Сьогодні Сергій Козін вів мову з учасниками та учасницями про  особливості трудових відносин в умовах війни.

 

Під час зустрічі спікером було розглянуто тимчасові умови в трудовому законодавстві, які діють на період дії воєнного стану.

 

Обговорили укладення трудового договору, зміну істотних умов праці, переведення працівника на іншу роботу, можливі зміни в робочому часі також  розглянули оплату праці та відпустки під час дії воєнного стану.

 

Детально розібрали болючі питання для роботодавця та працівника, а саме призупинення дії трудового договору та звільнення працівника під час війни.

 

Бажаємо учасникам нашого проєкту наснаги в отриманні нових цікавих знань та чекаємо на наступному заході, який відбудеться уже в наступну суботу – 25 березня 2025 року, на якій Анна Мельник розповість про порушення законів.

 

Принагідно нагадаємо, що зареєструватися на завершальний  онлайн-вебінар, який пройде 25 березня 2023 р. (тематичний план-графік зустрічей) усі охочі можуть шляхом заповнення реєстраційної форми (зареєструватися). Також усі зарєстровані учасники отримають доступ до перегляду відеозаписів вебінарів на YuoTube та електронні сертифікати. У разі виникнення проблем із електропостачанням чи зв’язком, Ви отримаєте на вказаний Вами e-mail покликання на запис зустрічі, а також можливість поставити питання спікеру.

 

Кафедра теорії та історії держави і права

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook