Участь кафедри менеджменту та аграрної економіки у відзначенні 125-річчя НУБіП України

9 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

2 березня 2023 р. кафедрою фінансів була проведена щорічна V Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Фінансові механізми сталого розвитку України в умовах сучасних викликів» з нагоди 125-річчя НУБіП України.

Основною метою конференції був обмін науковими ідеями та міжнародним й вітчизняним досвідом між актуальними проблемами досліджень щодо фінансових механізмів сталого розвитку України в умовах сучасних викликів та воєнного стану.

Слід відмітити, що у конференції взяли участь більше 200 учасників. Серед них і студентка факультету агротехнологій та економіки спеціальності «Менеджмент» ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Владислава Сердюк з темою наукової роботи «Шляхи підвищення конкурентного потенціалу аграрного підприємства як фактору його фінансово-економічної безпеки». Науковий керівник – к.е.н., доцент Інна Дворник.

З вітальними словами до учасників конференції звернувся начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, який побажав цікавих доповідей та плідної наукової дискусії із актуальних питань сьогодення; декан економічного факультету Анатолій Діброва, зазначивши про проблеми і виклики розвитку економіки України та аграрного сектору зокрема, спричинені воєнними діями росії; завідувач кафедри фінансів Надія Давиденко, яка зазначила, що студентське життя дає можливість розвиватися всебічно, попри воєнний стан ми маємо навчатись, розвиватись і ділитись своїми науковими дослідженням.

10 березня навчально-науковою лабораторією економічної теорії та біоекономіки, кафедрою економічної теорії НУБіП України була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві», присвячена 125-річчю НУБіП України. Участь у заході від ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» взяли к.е.н., доцент Галина Македон з темою наукового дослідження «Аналіз ефективності виробництва біодизеля з ріпаку» та студентка факультету агротехнологій та економіки спеціальності «Менеджмент» Анна Сергієнко, науковий керівник к.е.н., доцент Інна Дворник, з темою наукового дослідження «Біоекономіка як перспективний напрямок розвитку агарного виробництва».

Захід відкрили Вадим Ткачук, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, та Микола Талавиря, д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії НУБіП України. Привітали учасників міжнародної конференції, відмітили актуальність теми.

Висловлюємо щиру вдячність кафедрам фінансів та економічної теорії НУБіП України за участь у наукових заходах!

Зауважимо, що співпраця з НУБіП України не обмежується участю в науково-практичних конференціях. Вона здійснюється шляхом проходження НПП кафедри менеджменту та аграрної економіки Ніжинського агротехнічного інституту курсів підвищення кваліфікації в НУБіП України.

Курс підвищення кваліфікації за професійною програмою «Управління публічним фінансами» з 30.01.2023 р. по 04.02.2023 р.

Курс підвищення кваліфікації фахівців з біржової справи для науково-педагогічних, педагогічних працівників та здобувачів закладів вищої освіти з 23.01.2023 р. по 28.01.2023 р.

Дякуємо університету за співпрацю!

Інна Дворник, в.о. завідувача кафедри
менеджменту та аграрної економіки
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook