Захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

15 лютого 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

13 лютого на факультеті інженерії та енергетики відбувся захист випускних робіт магістрів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Екзаменаційна комісія під головуванням професора, д.т.н., професора кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій НУБіП України Анатолія ЧМІЛЯ, у складі Віталія ВАСИЛЕНКА, професора кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки; Романа КАЛІНІЧЕНКА, доцента кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки; В’ячеслава ГЕРАСИМЕНКА, старшого викладач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки та секретаря Валентини ОЖЕМИ провела державну атестацію 11 випускників магістратури, які в повному обсязі виконали навчальний план. Засідання екзаменаційної комісії проходило в змішаному форматі.

Здобувачі показали гарні теоретичні знання технологічних процесів відповідно до своїх тем та техніки, яка задіяна в досліджуваних процесах. Кожен з них запропонував обґрунтоване технологічне або конструктивне рішення проблематики відповідно до своєї теми. Магістри продемонстрували володіння методикою проведення наукових експериментальних досліджень.

Для доповіді основних положень магістерських робот були представлені презентації. Кожному студенту після доповіді було поставлено запитання, для уточнення певних результатів магістерської роботи. Захист магістерських робіт проходив у вимогливій, принциповій і разом з тим спокійній, діловій і доброзичливій атмосфері.

Екзаменаційна комісія відзначила роботи, які виконані на замовлення і мають та мають реалізацію і впровадження: - Голубовського І.В. «Розробка проєкту резервного електропостачання укриття цивільного захисту». Магістерська робота виконана на замовлення господарської частини. Як зазначив керівник магістерської роботи к.т.н., доцент Анатолій КУШНІРЕНКО,- Інститутське укриття цивільного захисту поставлено на облік і сертифіковане, в тому числі і за рахунок цієї роботи. - Швець Р.А. «Обґрунтування реконструкції Л-12, ТП-254 для приєднання до електричних установок фермерської садиби», керівник магістерської роботи к.т.н., доцент Роман КАЛІНІЧЕНКО. Робота виконана на замовлення фермерського господарства, якісно та професійно. Як результат – успішно під’єднана до централізованого електропостачання фермерська садиба.

Аналіз представлених до захисту магістерських робіт, короткого викладу суті робіт під час доповіді, відповіді студентів на поставлені членами комісії запитання показав, що магістерські роботи відповідають «Положенню про підготовку і захист магістерської роботи у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут», а тематика робіт є актуальною вимогам сьогодення.

В’ячеслав Герасименко, ст. викладач кафедри
електроенергетики, електротехніки та електромеханіки
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook