Старт весняного семестру група МВ-19003б традиційно розпочинає з зустрічі з куратором

9 лютого 2023 року

6 лютого 2023 року розпочався новий навчальний семестр у НУБіП України. Новий рік є незвичайним та ставить перед усім українським суспільством нові виклики, а новий семестр є надзвичайно важливим та відповідальним для студентів четвертого року навчання, які за півроку завершують навчання на бакалавраті.
Саме тому уже у перший тиждень занять наставником академічної групи МВ-19003 б доцентом Хвіст Вікторією Олексіївною було проведено кураторську годину в дистанційному режимі, на якій був присутній завідувач кафедри міжнародних відносин і суспільних наук, професор Шевчук Олександр Володимирович.

     

Основними темами для обговорення стали: особливості навчального процесу в другому семестрі; алгоритм дій під час повітряної тривоги та навчальна дисципліна у військовий час; важливість роботи над індивідуальним рейтингом студента, а отже систематична участь у наукових, культурно-виховних, спортивних заходах; участь 23 лютого у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація системи міжнародних відносин в умовах російсько-української війни», організатором якої є Гуманітарно-педагогічний факультет і кафедра міжнародних відносин і суспільних наук, а також конференціях, проведення яких планується в квітні та травні; долучення та активність студентів групи до сторінок кафедри міжнародних відносин і суспільних наук в соціальних мережах, зокрема в Facebook, Telegram, Instagram, TikTok, YouTube; участь в роботі різноманітних проектів/співпроектів рідної кафедри, таких як «Міжнародні молодіжні студії», «Євроклуб» та ін.; долучення студентів до конкурсного відбору кандидатів у експерти з акредитації освітніх програм з числа здобувачів вищої освіти; проходження практики тощо.
Також було висвітлено одне із важливих питань навчального процесу – закінчення 4 курсу й отримання дипломів та подальшого продовження навчання в магістратурі. Студенти озвучили основні питання, які їх турбували та отримали вичерпні відповіді.
На завершення зустрічі куратор побажала всім студентам групи плідного й цікавого навчання продовж семестру та успішного його закінчення.

 

 

 

 

Вікторія Хвіст,
куратор групи МВ-19003 б,
Богдана Орос,
студентка групи МВ-19003 б

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook