Лекція представника ради роботодавців інженерних факультетів, директора фірми ТОВ «Індустрія Техногруп» Олександр Сиволапова для студентів магістратури

17 листопада 2022 року

 

 
Представник ради роботодавців інженерних факультетів, директор фірми ТОВ «Індустрія Техногруп» Олександр Сиволапов прочитав лекцію для студентів магістратури спеціальності «Галузеве машинобудування» освітньо-професійної програми «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» з навчальної дисципліни «Проектування технологічних процесів технічного сервісу». 
Лекція була прочитана на тему: «Технологічні процеси технічного обслуговування і ремонту будівельної техніки від компанії DOOSAN». Олександр Володимирович в лекції представив наступні питання: 
  1. Аналіз сучасних конструкцій фронтальних навантажувачів та екскаваторів від компанії Doosan.
  2. Особливості технічної експлуатації фронтальних навантажувачів та екскаваторів від компанії Doosan.
  3. Система технічного обслуговування техніки від компанії Doosan.
  4. Особливості ремонту техніки від компанії Doosan.

 

 

Олександр Сиволапов детально висвітив особливості конструкції, технічні характеристики та функціональні можливості екскаваторів та фронтальних навантажувачів від компанії DOOSAN. Актуальною була інформація про широкий спектр додаткового обладнання для комплектації навантажувачів. Це розширює можливості їх використання в різних галузях аграрного виробництва. 

 

 

Цікавою була інформація про конструкцію та особливості експлуатації екскаваторів з електричним приводом. Слухачі отримали інформацію про можливі перспективи більш широкого використання зазначеного типу машин.

 

 

Особливе місце в доповіді Олександра Сиволапова зайняли матеріали про екскаватори з ходовою системою, яка дає можливість працювати на берегах водойм та їх використання.

 

Для студентів магістратури також цікавою була інформація про систему технічного обслуговування техніки від компанії DOOSAN.
Студенти магістратури та колектив кафедри надійності техніки факультету конструювання та дизайну щиро вдячні лектору, директору ТОВ «Індустрія Техногруп» Олександру Сиволапову за надану можливість отримання нових знань з експлуатації, технічного обслуговування і ремонту техніки від компанії Doosan.

 

Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки,
 гарант програми «Технічний сервіс машин та
обладнання сільськогосподарського виробництва»,
Павло Попик
доцент кафедри надійності техніки, ведучий викладач

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook