На факультеті землевпорядкування триває традиційна співпраця «коледж-університет»
На факультеті землевпорядкування триває традиційна співпраця «коледж-університет»
2 лютого 2023 року
Чому ми використовуємо термін «співпраця»?
Профорієнтаційна робота з випускниками, потенційними нашими студентами, є дуже різноманітною Не можна виокремити єдиний алгоритм, адже що цікаво школяру, вже не буде актульним для випускника коледжу. Останнім, важливо знати, що нового вони можуть опанувати у ЗВО, адже коледж уже дає непогану практичну підготовку. Саме на це зосередили свою увагу викладачі факультету землевпорядкування. Запропонували саме співпрацю з коледжем, де проводяться гостьові лекції з декількох дисциплін.
Декан факультету Тарас Євсюков постійно координує профорієнтаційну діяльність науково-педагогічних працівників, долучається особисто та надає слушні поради, враховуючи потреби галузі.
На початку лютого в.о. завідувача кафедри земельного кадастру Наталія Мединська та професор кафедри геодезії і картографії Іван Опенько вкотре зустрілися зі студентами 4 курсу Черкаського художного коледжу, де вже більше 10 років готують молодших бакалаврів з геодезії та землеустрою. Хоч це і не наш структурний підрозділ, проте випускники охоче обирають для подальшого навчання саме НУБіП України. В більшій мірі через схвальні відгуки наших випускників. І це є найкращою рекомендацією та рекламою.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/snimok_ekrana_1.png)
Безумовно, співпраця стала можливою завдяки викладачу фахових дисциплін, нашому випускнику Ісаю Миколайовичу Кащенку. Цього разу, в рамках вивчення дисципліни «Управління земельними ресурсами», студенти ознайомились з особливостями управління землями в межах населених пунктів. Теоретичну частину підготувала Наталія Мединська, а практичну частину – Іван Опенько. Відведеного часу виявилося мало, у студентів була купа запитань, проте викладачі заінтригували, для подальшої співпраці, запросили на навчання до університету, де ще більш детально матимуть змогу вивчити це.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/snimok_ekrana_2.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/snimok_ekrana_3.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/snimok_ekrana_4.png)
На завершення, Іван Анатолійович розказав про новини факультету, його «родзинки», що вирізняють з-поміж інших подібних факультетів, про предметну олімпіаду, підготовчі курси та багато іншого. Також зупинився на постійному оновлені геодезичного парку кафедри, що можливо навіть у такий складний час завдяки партнерам-роботодавцям.
Безперечно, це наша не остання зустріч. Адже студенти і викладацький колектив має потребу в обміні знаннями та навчальним матеріалом. Подивитися на викладання матеріалу іншим поглядом, а також, хоч на хвилинку, відчути себе студентами провідного столичного університету.
Наталія Бавровська,
доцент кафедри земельного кадастру