Університет доєднався до Європейського альянсу UNIgreen
Університет доєднався до Європейського альянсу UNIgreen
31 січня 2023 року
У Варшавському університеті наук про життя 31 січня проходить інагураційна конференція Європейського альянсу університетів UNIgreen, в якій бере участь делегація НУБіП Украіни на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-68387309373ad1ca7daa52191ceec7d3-v.jpg)
Відкрив конференцію ректор Варшавського університету наук про життя Міхал Засада, який привітав учасників та окреслив основні завдання та цілі проекту.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-2a75e178478b9bd0b18fb98f54a15a88-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-6672b118e22d07f304dbe2f655bb21db-v.jpg)
Станіслав Ніколаєнко у своєму виступі подякував польському народові, уряду і науково-освітянській спільноті за активну допомогу і підтримку України у боротьбі з російським агресором і відстоюванні нашої незалежності.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-b416d92c01bcd524416ff0a640765d7f-v.jpg)
Очільник НУБіП представив доповідь «Від війни, до післявоєнної відбудови і Європейської інтеграції», в якій проінформував про діяльність університету в умовах військового стану, визначив пріоритети та можливості щодо напрямків співпраці у рамках альянсу Європейський зелений університет, розвитку спільної проектної діяльності з університетами-членами альянсу тощо.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-ec7ae4e6316878c31d7919d7642a9ce6-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-7e28c47e15936559b585cd3e1845a074-v.jpg)
Проект UniGreen передбачає стажування науково-педагогічних працівників і аспірантів в усіх університетах альянсу, де представлено університети наук про життя з Іспанії, Франції, Португалії, Італії, Бельгії, Болгарії, Ісландії та Польщі. Загалом бюджет на 2023 рік визначений в сумі 180 тис. євро. Для університету передбачено понад 40 стажувань і мобільностей, в тому числі для аспірантів на термін 3 місяці, для науково-педагогічних працівників - на 7 днів.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-cf85e24120afb393759e56ac8b5c2c2d-v.jpg)
Протягом тижня делегація університету візьме участь у практичних семінарах щодо реалізації можливостей спільної грантової роботи, освітніх обмінів тощо.
Пресслужба