Щоквартальна семінар-нарада директорів та завідувачів бібліотек ВСП НУБіП України

17 лютого 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

16 лютого 2022 р. наукова бібліотека НУБіП України провела онлайн семінар-нараду для директорів та завідувачів бібліотек відокремлених структурних підрозділів університету на платформі Cisco Webex.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Санченко Олександр Володимирович, начальник відділу наголосив на важливості проведення таких заходів, адже такі семінари – гарна можливість розширити свої професійні знання, поділитись своїм та отримати новий досвід роботи.

На семінарі заслухали доповідь Качмар Оксани Василівни, директора бібліотеки ВП НУБіП України Бережанський агротехнічний інститут на тему: «Система бібліотечно-інформаційного забезпечення Бережанського агротехнічного інституту».

Михайлишин Ольга Володимирівна, завідувачка ВП НУБіП України Бережанський фаховий коледж, розповіла про досвід роботи бібліотеки у доповіді: «Сучасні аспекти культурно-просвітницької та виховної роботи бібліотеки».

Неллі Маркова-Пипко, заступниця директорки наукової бібліотеки, поділилась досвідом щодо інформаційного супроводу дистанційного навчання бібліотекарями та підкреслила важливість для бібліотеки якісно забезпечувати інформаційні потреби користувачів у будь-якому форматі.

Завершила семінар-нараду директорка наукової бібліотеки НУБіП України Тетяна Кіщак доповіддю: «Основні тенденції формування майбутнього бібліотек та бібліотекарів (за матеріалами звіту за 2021 р. від IFLA – Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ)», підкресливши, що одними з найважливіших аспектів нашого майбутнього є усвідомлення що люди продовжуватимуть віддавати перевагу віддаленому доступу до бібліотечних послуг, а тому бібліотекарям варто навчатися впродовж свого життя, опановуючи нові вміння та навички.

Всі доповіді були змістовними, надзвичайно цікавими та корисними для всіх слухачів.

Символічно, що нарада відбулася саме у День єднання, бо велика родина НУБіП об’єднує Україну від Чернігівщини до Тернопільщини.

На завершення, учасники семінару висловили спільну надію на те, що наступного разу зможуть зустрітися уже в очному форматі на базі одного з відокремлених підрозділів університету.

Наталія Макаренко, бібліотекарка I категорії
 
 
 
 

 
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook