Нарада декана з завідувачами кафедр: безпека співробітників та студентів як основний пріоритет

29 листопада 2022 року

   29 листопада 2022 року деканом факультету аграрного менеджменту Анатолієм Остапчуком була організована та проведена нарада з завідувачами кафедр факультету аграрного менеджменту у змішаному режимі. Присутніми були заступники декана факультету Лариса Карпенко та Людмила Чорненька.
   Серед завдань, які були поставлені під час засідання, були забезпечення проведення екзаменаційної сесії в умовах воєнного стану, підготовка до проведення Дня відкритих дверей та підготовка до проведення вручення дипломів магістрам-випускникам, призначеного уже на наступний день.
    Окрім того, декан дав завдання завідувачам всіх кафедр підготувати «тривожну коробочку» у ввірених їм підрозділах. Ми живемо в умовах воєнного стану та невизначеності, що визначає безпеку співробітників та студентів основним пріоритетом діяльності керівника. Наявність певного гуманітарного запасу дозволить у разі гострої необхідності перечекати потенційну небезпеку. Також Анатолій Остапчук нагадав основні правила поведінки у критичних ситуаціях.
    Заступник декана з наукової роботи Віра Бутенко виступила щодо підготовки до наукової ради, яка запланована на початок грудня.

Катерина Алексеєва,
доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook