Заступники деканів та директорів з навчальної роботи обговорили особливості організації освітнього процесу в умовах перебоїв з електропостачанням

8 листопада 2022 року

8 листопада за головування проректора з науково-педагогічної роботи Василя Шинкарука в змішаному форматі відбулася традиційна нарада із заступниками деканів та директорів ННІ з навчальної роботи. Проректор ознайомив присутніх зі зведеною інформацією щодо результатів проміжної атестації студентів бакалаврату та магістратури денної форми навчання. Він зазначив, що необхідно виважено підійти до ситуації, в якій перебувають окремі студенти та надати їм всі можливості для завершення навчання в першому семестрі 2022-2023 н.р.

Василь Шинкарук довів до відома присутніх проекти документів: «Тимчасового порядку дій учасників освітнього процесу щодо організації навчальних занять за розкладом у І семестрі 2022/2023 н.р. у разі виникнення перебоїв у електропостачанні та інших надзвичайних ситуацій у м. Києві»  та  «Тимчасового порядку дій учасників освітнього процесу під час проведення зимової екзаменаційної сесії  2022/2023 н.р. у разі виникнення перебоїв у електропостачанні в НУБіП України та інших надзвичайних ситуацій в м. Києві». Проректор зазначив, що деканати факультетів, дирекції ННІ та кожен науково-педагогічний працівник повинен забезпечити тісний зв'язок з кожним зі студентів на надати їм можливості для успішного завершення зимової екзаменаційної сесії.

Начальник навчального відділу Ярослав Рудик ознайомив присутніх з особливостями проведення процедури переведення студентів пільгових категорій на місця навчання за державним замовленням на виконання постанови КМУ від 28.10.2022 р. № 1224 «Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів вищої освіти, які зараховані до ЗВО до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних чи юридичних осіб» та доручення Міністерства освіти і науки України.

Заступники деканів економічного факультету Віталій Нагорний, факультетів землевпорядкування Олександр Шевченко, ветеринарної медицини Сергій Деркач, юридичного Олена Улютіна разом з іншими колегами доповіли про готовність факультетів та ННІ до завершення першого семестру, зимової екзаменаційної сесії та організації захистів магістерських робіт.

Заступник начальника навчального відділу з магістерських програм Олена Колеснікова поінформувала присутніх про початок постерних презентацій магістерських досліджень, які відбуватимуться щодня на онлайн чи офлайн-майданчиках університету. Згідно затвердженого графіку ці заходи відвідуватимуть члени ректорату.

Заступник начальника навчального відділу Олег Бачинський поінформував заступників деканів та директорів про особливості планування навчальних та виробничих практик у ІІ семестрі 2022/2023 н.р.

Наприкінці зустрічі з оголошеннями виступили інші представники служби проректора з науково-педагогічної роботи.


Оксана Зазимко,
заступник начальника навчального відділу
Лариса Кліх,
завідувач навчально-методичного відділу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook