Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого: «Ми – нащадки козацької слави»

24 жовтня 2022 року
   У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» в рамках Тижня дисципліни «Захист України», відбувся спортивно-патріотичний захід «Ми – нащадки козацької слави». Змагання були приурочені Дню українського козацтва, Дню Української повстанської армії, Дню захисників та захисниць України, які мужньо обороняють нашу державу. 
   В них взяли участь команди закладів освіти м. Заліщики, а саме: нашого коледжу, Заліщицької державної гімназії, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, Спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін.
   Гостями заходу були заступник начальника відділу освіти Заліщицької міської ради Назарій Стратій, директор дитячо-юнацької спортивної школи Заліщицької міської ради Микола Богуцький, які разом з директором коледжу Борисом Павлюком ввійшли до складу суддівської колегії.
 
   Учасників змагань щиро привітали Борис Павлюк та Назарій Стратій.
    Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць України в російсько-українській війні.
   Учасники команд мали можливість проявити свою силу, витримку, винахідливість та зібраність у наступних конкурсах: бігова естафета «М’язи в тонусі», армреслінг «Чия рука найсильніша?», дартс, боротьба на колоді, перенесення дівчини через кладку, підняття гирі, біг в мішках, перенесення гирь, підтягування, перетягування канату.
 
 
 
 
 
   Переможцями змагань стала команда ВСП «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України», з чим ми їх щиро вітаємо. Команди зі Спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О.С. Маковея та Заліщицької державної гімназії зайняли 2 і 3 місце відповідно. Всі команди, які взяли участь у змаганнях, були нагороджені грамотами та солодкими призами, які вручив директор коледжу Борис Павлюк.
 
   Учасники змагань показали себе сильними, наполегливими, завзятими, веселими і кмітливими. І не дивно, адже ми живемо на землі, яка зростила чудових захисників, відважних козаків, які обороняють нас і нашу Батьківщину. Сподіваємося, що започатковану традицію ми будемо продовжувати з року в рік.
 
 
Василь ТОКАРЧУК, Олександра ЯРЕМЧУК, Іван ЗУБИК,

 викладачі коледжу, організатори змагань 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook