Нове поповнення у студентській родині факультету тваринництва та водних біоресурсів

20 вересня 2022 року
  19 вересня на факультеті тваринництва та водних біоресурсів виявився надзвичайно приємним днем. Саме сьогодні у навчальному корпусі № 1 було вручено студентські квитки і залікові книжки щойнозарахованим першокурсникам.
 
   Їх отримали 152 юнаки і дівчата, які вступили на денну форму навчання з більш як 100 шкіл і 15 технікумів всієї України. І як зазначив ректор університету Станіслав Ніколаєнко, звертаючись до молоді – це надзвичайно вагома і серйозна подія. Непроста ситуація, яка склалась на сьогодні в нашій країні ставить серйозні вимоги до навчального процесу, ми всі повинні пам’ятати завдяки кому можемо проводити такі заходи. Він зазначив, що студенти, які знаходяться у цій залі, обрали один з найкращих факультетів з великою історією і мають цим пишатись.
 
   З вітальним словом до першокурсників звернувся декан Руслан Кононенко, який наголосив на правильному виборі студентами своїх спеціальностей та запевнив першокурсників, що колектив факультету прикладе максимум зусиль для успішного опанування фаху та побажав успіхів на шляху навчання на факультеті тваринництва та водних біоресурсів.
   З відеопривітанням до всіх присутніх звернувся студент 3 курсу спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» Єгоров Юрій, який нині у лавах ЗСУ боронить нашу батьківщину.
 
   Від роботодавців, яких сьогодні представляла керівник одного із структурних підрозділів потужної компанії ПрАТ «Миронівський Хлібопродукт» виступила Олена Азєєва. Вона зазначила про важливість здобуття вищої освіти і окреслила перспективи працевлаштування майбутніх спеціалістів.
 
 
   Потому усі першокурсники прийняли урочисту присягу студента Національного університету біоресурсів і природокористування України та отримали студентські квитки і залікові книжки. До цієї почесної місії доєднались декан факультету Руслан Кононенко, представник роботодавців Олена Азєєва, директор науково-дослідного інституту Іван Чумаченко, завідувачі кафедр: Микола Сахацький, Сергій Рубан, Михайло Сичов, Анатолій Угнівенко, Микола Повозніков, Вадим Лихач, Віталій Бех та Наталія Рудик-Леуська.
 

      Тож, бажаємо успіхів та високих досягнень на ниві навчання, наші дорогі першокурсники!!!

 
Сергій Грищенко,
заступник декана

факультету тваринництва та водних біоресурсів 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook