Якість освітнього процесу в університеті на контролі: сформовано графік проведення відкритих лекцій в осінньому семестрі 2022/2023 навчального року

22 серпня 2022 року
  Для підвищення якості підготовки фахівців у НУБіП України, контролю за організацією освітнього процесу, системного моніторингу за проведенням лекційних занять для студентів університету та на виконання наказу ректора Станіслава Ніколаєнка від 11.07.2022 р. № 459 за поданням директорів ННІ та деканів факультетів спільно із завідувачами кафедр сформовано, затверджено проректором з науково-педагогічної роботи Василем Шинкаруком та введено в дію графік проведення відкритих лекцій в осінньому семестрі 2022-2023 навчального року ( додається).
 
   Цим же наказом затверджено склад робочої групи з контролю за якістю навчання у НУБіП України (додається).
   Список відповідальних осіб від ННІ та факультетів для здійснення контролю за якістю навчання (додається) затверджено наказом ректора університету від 17.08.2022 р. № 544.
   В осінньому семестрі 2022-2023 н.р. графіком передбачено проведення 168 відкритих лекцій для студентів бакалаврату та магістратури усіх спеціальностей та освітніх програм факультетів і ННІ. Науково-педагогічні працівники 101 кафедри університету долучилися до цієї роботи і вже з 15 серпня студенти, колеги-викладачі та працівники навчального і навчально-методичного відділів університетумають змогу слухати та оцінювати якість проведення відкритих лекцій.
 
   Сподіваємося, що студенти почерпнуть на лекціях важливу та цікаву інформацію і збагатять свої знання!
 
 
 Ярослав Рудик,
начальник навчального відділу
Оксана Зазимко,

заступник начальника навчального відділу 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook