Додаткові заходи безпеки на період святкових днів – лейтмотив наради керівників підрозділів

22 серпня 2022 року
   22 серпня 2022 року під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка відбулася нарада директорів ННІ, деканів факультетів та керівників підрозділів, присвячена питанням посилення безпеки на період відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

 

   З метою дотримання вимог, викладених в Окремому дорученні начальника Київського міської військової адміністрації генерал-майора Миколи Жирнова від 19.08.2022 р. № 001-1334 щодо заборони проведення масових заходів, мирних зібрань, мітингів та інших заходів, пов’язаних з великим зібранням працівників та студентів під час відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України на період з 22 по 25 серпня 2022 року виданий внутрішньоуніверситетський наказ.

 

   Згідно з ним усім працівникам НУБіП України та учасникам освітнього процесу у період з 22 по 25 серпня 2022 року потрібно суворо дотримуватися правил безпеки в умовах воєнного стану, негайно використовувати наявні захисні споруди та укриття у разі надходження сигналу «Повітряна тривога». Деканам факультетів, директорам ННІ, ВСП НУБіП України та усім керівникам підрозділів університету на цей період залучити мінімальну кількість інженерно-технічних працівників та навчально-допоміжного персоналу необхідних для забезпечення життєдіяльності підрозділів університету, а решті працівників виконувати свої посадові обов’язки у дистанційному форматі. Рекомендувати на вищезазначений період залучити до очного виконання посадових обов’язків працівників, які проживають у межах пішохідної доступності до місця роботи. Потрібно провести роботу з інформування та додаткові інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надходження сигналу «Повітряна тривога» та інших сигналів оповіщення. Окремим працівникам за їх ініціативи надати відпустки за власний рахунок на період з 23 по 25 серпня 2022 року. Рекомендувати деканам факультетів, директорам ННІ та ВСП НУБіП України організувати 24 серпня 2022 року проведення навчальних занять у дистанційному форматі для здобувачів освітніх ступенів бакалавра та магістра усіх факультетів та ННІ, у разі необхідності проведення лабораторно-практичних занять в очному форматі усім учасникам освітнього процесу суворо дотримуватися вимог Інструкції з правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу в НУБіП України у 2022/2023 н.р. Також потрібно проінформувати студентів про недоцільність відвідування у період з 22 по 25 серпня 2022 року центральної частини м. Києва та перебування у масових скупченнях людей.

 

   Приймальній комісії університету залучити до виконання обов’язків мінімальну кількість працівників, необхідних для забезпечення її роботи та консультування вступників, а решті працівників виконувати свої посадові обов’язки у дистанційному форматі. Директору студентського містечка та завідувачам гуртожитків посилити контроль за пропускним режимом, дотриманням правил внутрішнього розпорядку, переміщенням мешканців і працівників гуртожитків до укриттів та бомбосховищ у разі надходження сигналу «Повітряна тривога». Відділу комплексної безпеки та експлуатаційно-технічного забезпечення об’єктів охорони університету спільно з деканами факультетів, директорами ННІ та дирекцією студмістечка забезпечити чергування в усіх навчальних корпусах, гуртожитках та на території університету на період з 22 по 25 серпня 2022 року.

   Також на нараді були обговорені питання вступної кампанії та результати моніторингу відвідуваності занять студентами на першому тижні навчального семестру.

Валентин Обрамбальський
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook