Україна переможе!

15 серпня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

14 серпня християни східного обряду відзначають свято Маковія або Медовий Спас. У цей день у Ніжинському агротехнічному інституті було подвійне свято: у свій рідний колектив завітав декан факультету інженерії та енергетики, кандидат технічних наук, доцент Василь Кулик, випускник інституту. Його радо зустріли декан факультету агротехнологій та економіки, секретар приймальної комісії Галина Македон, заступник секретаря приймальної комісії, доцент кафедри обліку і оподаткування, Наталія Царук, в.о. декана факультету інженерії та енергетики, доцент Володимир Василюк, адже робота приймальної комісії не припиняється ні у вихідні, ні у святкові дні. Збереження і становлення студентського контингенту є запорукою стабільного функціонування навчального закладу.

До профорієнтаційної роботи постійно долучається і Василь Петрович. Капітан Збройних Сил України Василь Кулик з початку оголошення мобілізації, не вагаючись, в лічені хвилини відбув до військомату. Так розпорядилася доля, що хлопець з Носівщини боронив рубежі Чернігівщини і місто-герой Чернігів. Його підрозділ з перших днів війни вступив у бій з ворогами. За його небагатослівними розмовами і скромністю відчувається мужність, сила і відвага справжнього патріота Української землі. Був поранений, про що знали тільки одиниці, адже основне для нього – спокій родини: дружини Оксани, старшого сина Владислава та малолітнього Святослава.

Указом Президента України капітана Кулика Василя Петровича нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Указ Президента датований ще 9 квітня 2022 року: "За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі". Про високу державну нагороду ми дізналися лише зараз.

До зустрічі долучився згодом і голова профкому інституту Анатолій Заверткін. Нині він також перебуває у лавах Збройних Сил України. Кожну вільну хвилину, яка випадає у нашого голови профкому, він приділяє завершенню робіт з облаштування Зали спортивної слави інституту.

Приємно відзначити, що Анатолія Заверткіна, голову профкому, та Андрія Івановського, заступника директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності, відзначено Подяками голови Чернігівської обласної державної адміністрації за активну громадянську позицію, патріотизм та самопожертву у волонтерській діяльності.

Визнання і Подяку голови Чернігівської ВЦА В'ячеслава Чауса отримала самовіддана, невтомна і злагоджена робота колективу їдальні інституту на чолі з чуйною людиною і прекрасним фахівцем Наталією Крисько.

Ми пишаємося нашими колегами і горді того, що в нашому колективі є такі чудові, професійні і разом з тим скромні люди!

З такими Україна обов'язково переможе!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Бережи нас всіх Господь!

Василь Лукач,
в.о. директора інституту
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook