Вчена рада ННІ лісового і садово-паркового господарства розглянула готовність колективу до нового навчального року в умовах воєнного стану

15 серпня 2022 року
   12 серпня 2022 року відбулося розширене засідання вченої ради ННІ лісового і садово-паркового господарства. Від адміністрації університету на засіданні був присутній начальник відділу кадрів Микола Михайліченко.
   Директор інституту Петро Лакида у своїй доповіді представив підсумки діяльності ННІ ЛіСПГ за 2021/2022 навчальний рік, окреслив основні здобутки колективу та зосередив увагу присутніх на проблемах і завданнях на новий навчальний рік в умовах воєнного стану. Особлива увага була приділена аналізу цьогорічної вступній кампанії. При цьому детально зупинився на об’єктивних та суб’єктивних причинах істотного недобору абітурієнтів на ОС «Бакалавр». Відзначив, що зусилля в новому році треба зосередити на якісній профорієнтаційній роботі кожного співробітника. Також продемонстрував наявність укриттів для студентів і НПП, у разі сигналу повітряної тривоги.
   Директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва Роман Василишин акцентував увагу на науковій діяльності, звернув увагу на необхідності залучення позабюджетних коштів, міжнародних проектів, наукових договорів тощо. Відмітив позитивну динаміку публікаційної активності НПП ННі ЛіСПГ в науковому журналі Ukrainian journal of forest and wood science. Зазначив цьогорічні кількісні показники набору у аспірантуру та докторантуру. Зосередив увагу на публікаційній діяльності у в провідних журналах із високим індексом цитування.
   Завідувач кафедри дендрології, ботаніки та лісової селекції Юрій Марчук відзначив про якість випускників ННІ ЛіСПГ на ринку праці. Окреслив здобутки шкільних лісництв та їх наукових робіт. Акцентував увагу на створенні просвітницьких центрів та літніх таборів на території університету.
   Начальник відділу кадрів Микола Михайліченко у своєму виступі зупинився на кадровій ситуації інституту в період воєнного стану. Акцентував увагу на забезпеченні занять НПП інституту. Наголосив на частці відпусток і можливості їх використання у подальшому.
   Заступник директора з навчальної та виховної роботи Галина Домашовець зупинилася на графіку освітнього процесу в умовах воєнного стану. Доповіла про алгоритм дій у разі сигналу повітряної тривоги. Акцентувала увагу на обов’язковому проходженнні студентами інструктажу з охорони праці.
   Заступник директора з навчальної та виховної роботи Олександр Соваков окреслив важливість роботи наставників академічних груп у вихованні студентів. Доповів про стан та готовність гуртожитків для поселення студентів.
   У проекті рішення вченої ради інституту були сформульовані основні завдання колективу на новий 2022/2023 навчальний рік, які були одностайно прийняті до виконання.
 
Ганна Бойко,

учений секретар вченої ради інституту 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook