Менеджмент – дорога до успіху і перспектива кар’єрного росту: Вікторія Поліщук обирає спеціальність «Менеджмент» в НУБіП України

14 липня 2022 року

 Ім’я Вікторія, що походить від латинського слова «Victoria» і означає «Перемога», дарує дівчинці такі риси характеру як впертість, жага уваги, працьовитість, чесність. Якщо Вікторія має щирий інтерес до справи ‑ вона буде в ній найкращою…

Саме такою є цьогорічна «золота» медалістка, випускниця Богуславського ліцею № 2 Богуславської міської ради Київської області Вікторія Поліщук. Вікторія ‑ переможниця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2020/2021 навчальному році з прикладної математики. Її мрія ‑ стати висококваліфікованим фахівцем у сфері управління (менеджером).
‑ Вікторіє, як розпочалося Ваше знайомство з НУБіП України, факультетом аграрного менеджменту?
‑ Вперше про НУБіП України я дізналась у дев’ятому класі, коли в Богуславський ліцей № 2, з профорієнтаційної роботою, завітали викладачі кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського. Потім були поїздки на Дні відкритих дверей Університету, факультету, кафедри, а під час пандемії ‑ онлайн-зустрічі. І кожен раз я відкривала для себе, щось нове: можливість навчання в англомовних групах, проходження практики у провідних підприємствах та стажування за кордоном, про навчально-методичне та матеріальне-технічне забезпечення навчального процесу, культурно-масову роботу та спортивне життя здобувачів вищої освіти. Незабутні враження залишив Ботанічний сад, велич і краса Голосіївського парку, де розташовані корпуси та гуртожитки Університету.
‑ Які Ви маєте уподобання та інтереси?
‑ Серед моїх вподобань спорт, мистецтво, музика. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Для мене важливо, що в Університеті є всі умови продовжувати розвивати коло своїх інтересів.
‑ Чому обрали наш Університет?
‑ Переконана, що формування особистості менеджера – професіонала, висококваліфікованого та креативного фахівця у сфері управління, який вміло орієнтується у особливостях сучасного ринку, правових питаннях ведення бізнесу, здатний знаходити стратегічно правильні управлінські рішення з різних питань діяльності суб’єктів господарювання, можливе в закладі вищої освіти, що демонструє лідируючі позиції. Таким ЗВО, безсумнівно, є НУБіП України, який займає високі рейтингові місця серед провідних університетів не лише Києва, а й України.
‑ А чому Ви обрали саме спеціальність «Менеджмент»?
Менеджмент – універсальна спеціальність, яка потребує знань з економіки, фінансів, бухгалтерського обліку, оподаткування, права, підприємницької діяльності (бізнесу), мотивує до постійного саморозвитку і вдосконалення. Лише наявність необхідних навичок і здібностей дасть можливість бути лідером у своїй справі. Я прагну навчитись професійно комунікувати, обґрунтовувати власну точку зору, дискутувати, переконувати, розвивати та просувати власні ідеї.
Важливим аргументом при виборі спеціальності «Менеджмент» в НУБіП України та, відповідно, майбутньої професії, звісно, стала інформація про перспективи працевлаштування, реальні приклади успіху кар’єри випускників факультету аграрного менеджменту, серед яких багато ТОП-менеджерів, підприємців, державних діячів тощо.
‑ Вікторіє, які Ваші мрії на майбутнє після закінчення Університету?
‑ Побутує думка, що складні часи народжують сильних людей. Сильні люди створюють хороші часи. Тому, саме зараз настав час переродження України і завдання кожного українця долучитися до цього, допомогти та змінитися самому, стати сильнішим та змогти піднятися разом на нову сходинку.
‑ Дякую Вам, Вікторіє, за бесіду! Успіхів Вам і досягнення цілей! Чекаємо у вересні побачити Вас серед студентів факультету аграрного менеджменту НУБіП України!
 
Війна в Україні показує нам реальну картину сучасного світу, який не є безпечним і стабільним, він може змінитися в одну мить, що вимагає ставати сильнішими й усвідомленими. А цьогорічні випускники, які значно подорослішали, мають можливість стати професіоналами, які зможуть повернути відчуття безпеки, поваги до себе, впевненість у завтрашньому дні та власних силах.
 
Доцент кафедри менеджменту
ім. проф. Й. С. Завадського
Ольга Гогуля
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook