"Події рік тому" або що змінилося в Агростанції за останній рік

4 липня 2022 року

   Наукова робота є невід'ємною частиною навчання. Не зважаючи на сьогоднення агрономи Національного університету біоресурсів і природокористування України продовжують свою роботу. 

   Рік тому вже в звичних карантинних умовах дослідні поля в Агрономічній дослідній станції НУБІП в цей час вже були готові до Дня поля. Студенти та магістри регулярно приїжджали сюди на практику та для проведення власних досліджень.

   Сьогодні перед всіма постали нові виклики, нові випробування. Навчальні практики проходять в дистанційному форматі. Прикро...

   Проте викладачі кафедри генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського приймають ці виклики. Навчально-дослідна робота продовжує виконуватися. Так, в минулому році була висіяна велика колекція сортів зернових культур селекції різних селекційно-дослідних установ, яка становить понад 120 зразків. Тут планово проводяться оцінки за цінними господарсько ознаками. Залишилися лише оцінки за структурою та урожайністю.

   Сьогодні як ніколи актуальним стає питання переходу до української селекції. Тож Олександр Макарчук, завідувач кафедри, Юлія Дмитренко, доцент кафедри, Роман Спряжка та Ірина Шпакович, асистенти та аспіранти кафедри, провели оцінки та порівняння кращих українських сортів зернових культур. Звіт з роботи невдовзі всі бажаючі зможуть переглянути на цьому ж сайті (nubip.edu.ua/node/4316).

 

Все буде Україна!

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook