Навчальні практики - навчання бакалаврів проходить успішно

1 липня 2022, 11:00

Коли настане день...

С. Вакарчук

   В 20-х роках 21 століття майже все навчання перейшло в дистанційний онлайн формат. Ще буквально декілька років тому це було дуже тяжко уявити, проте це реальність. Життя ставить перед нами все нові тяжкі випробування, але ми не здаємося і рухаємося в перед. Так, студенти 2 та 3 -го курсів пройшли навчальну практику в онлайн форматі з дисципліни "Селекція і насінництво польових культур". Дисципліна входить до обов'язкових предметів для здобуття освітнього ступення "Бакалавр" за спеціальністю 201 "Агрономія".

   Викладачі зізнаються, досить тяжко пояснювати новий матеріал не бачачи живі та зацікавленні очі студентів в навчальних аудиторіях, важко передавати практичні навички тим, хто знаходиться по той бік екрану. Проте кафедра генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського впоралася з поставленим завданням. 

  Всі студенти пройшли навчальну практику в онлайн режимі через Webex. З окремими студентами у зв'язку зі складними умовами в країні зв'язувалися в телефонному режимі. Для зручності виконання практичних завдань та здачі звітів викладачами кафедри було розроблено окрему секцію "Навчальна практика" на електронному курсі з дисципліни "Селекція і насінництво польових культур". Таким чином студенти мали можливість особисто контролювати виконання навчального плану.

 

Все буде Україна!

Сподіваємося найближчим часом всіх побачити на очному навчанні.

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook