УВАГА! Олімпіаду для вступу продовжено!

1 червня 2022, 11:41
НУБіП України

 

Традиційним для НУБіП України є проведення Всеукраїнських олімпіад для вступу до університету. За результатами реєстрації, яка тривала з 4 січня до 15 травня взяти участь в Олімпіаді виявили бажання 1456 випускників закладів загальної середньої освіти.
     Це чудова можливість перевірити свій рівень знань з української мови, математики та історії України перед складання Національного мультипредметного тесту, який у поточному році є обов’язковим конкурсним показником при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра.
     Олімпіада проводиться з 23 травня до 12 червня 2022 року та передбачає дистанційну участь за базі платформи Olympus https://olympus.nubip.edu.ua/. Покрокова інструкція виконання завдань за наступним посиланням https://nubip.edu.ua/node/29143 
     За результатами тестування, кожен майбутній вступник отримає іменний Сертифікат учасника Олімпіади, який буде враховуватися при розгляді Мотиваційного листа під час вступу до НУБіП України.
 
Бажаємо успіхів та підтримуємо на шляху до здобуття обраного фаху!
Все буде Україна!
     Для більш детальної інформації звертайтесь за телефонами Приймальної комісії НУБіП України: (044) 258-42-63; 527-83-08, або пишіть нам на електронну адресу [email protected].
 

    

 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook