Травневі вебінари для вчених та здобувачів

28 квітня 2022 року
     Компанія Clarivate продовжує працювати у напрямі професійного розвитку науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти України (студенти, аспіранти) та запрошує на безкоштовні вебінари українською на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.
 
Тематика вебінарів

    1. Серія «Пошук та аналіз літератури, науковців, установ за даними Web of Science та InCites»

 
     5 травня. Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності:
Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора. Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
 
     10 травня. Профіль установи: створення, корегування, використання:
Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
 
     12 травня. Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора:
Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проектів Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.
Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету
 

     2. Серія «Research Smarter»

 
     24 травня. Research Smarter: Огляд літератури на відмінно:
Робота з джерелами інформації потребує певних навиків. Незалежно від того, працюєте ви над оглядом чи дисертацію, опис поточного стану проблеми, аргументація вибраної теми, вибір джерел які варті уваги можуть викликати хвилювання не лише у початківців. Не певні з чого почати? Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися, як не боятися огляду літератури. Обговоримо як знайти відповідні статті; зрозуміти, які статті вказують на перспективні дослідження; як легко збирати й цитувати посилання; як працювати з посиланнями при написанні роботи та забезпечувати успішну співпрацю зі своїми співавторами.
Реєстрація: (київський час; натисніть на Register та заповніть анкету)
 
     26 травня. SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями:
InCites Benchmarking & Analytics на основі даних Web of Science Core Collection надає вам об’єктивні та надійні індикатори, необхідні для прийняття впевнених рішень щодо ваших досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як коректно аналізувати продуктивність інституцій, оцінювати співпрацю, визначати експертів у тематиці, демонструвати сильні сторони, відкривати можливості, порівнювати з аналогами тощо.
Реєстрація: (київський час; натисніть на Register та заповніть анкету)
 
     Інформація від компанії Clarivate, опис ресурсів, розклад вебінарів, розшук неотриманих сертифікатів та інше за покликанням:
https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine.
     Записи вебінарів: записані вебінари завжди допоможуть вам ефективно використовувати ресурси Clarivate для наукової діяльності (Чекаємо на каналі).
 
 
Володимир Отченашко,
начальник науково-дослідної частини

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook