ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТАМИ ОC «БАКАЛАВР» ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 133-«ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ»

26 квітня 2022, 14:24

 
На факультеті конструювання та дизайнуНУБіП України 26 квітня 2022 року розпочато захист кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами ОC «Бакалавр» спеціальності 133-«Галузеве машинобудування» заочного навчання.
Захист проходить в дистанційному режимі за керівництва декана факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доц. Ружила З.В., та за участі Екзаменаційної комісії в складі: голови екзаменаційної комісії, д.т.н., проф. Голуба Г.А., членів екзаменаційної комісії, заступника декана факультету, к.т.н., доц. Маруса О.А.,к.т.н., ст. викладач Ляшко А.П., к.т.н., доц. Новицького А.В.
Слід відзначити кращих студентів, що успішно захистили кваліфікаційні бакалаврські роботи: Івана Кравчука, Юрія Тищенка, Павла Дем’янчук, Олексія Семененка, Ігора Макаренка, Назарія Лавренчука, Артема Васюту, Олексадра Булана. 
Чекаємо випускників на навчання в магістратурі на факультеті конструювання та дизайну кафедрі надійності техніки за освітніми професійними програмами «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Обладнання лісового комплексу».

Побажаємо випускникам мирного неба, 
благополуччя та подальших успіхів!!!


Андрій Новицький, 
завідувач кафедри надійності техніки,
Олександр Банний, 
доцент кафедри надійності техніки

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook