У згуртованості наша сила, наш шлях до перемоги! Ніжинський фаховий коледж НУБіП України відновив освітній процес в умовах військового стану

22 березня 2022 року
     У складних умовах військового стану, в яких вимушено опинилася наша Україна, згідно з наказом директора коледжу Олени Литовченко з 14 березня 2022 року в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України було відновлено освітній процес у дистанційному (змішаному) форматі відповідно до графіку освітнього процесу другого семестру 2021-2022 навчального року для здобувачів вищої та фахової передвищої освіти за відповідними освітньо-професійними програмами підготовки.

     До процесу в повному складі долучилися педагогічні працівники коледжу, адже всі вони залишилися на території країни, а також переважна кількість студентів.

     Колектив коледжу міцно тримає свій непростий фронт, незважаючи на те, що частина викладачів і співробітників вступили до лав Збройних Сил України, територіальної оборони, активно займаються волонтерською діяльністю.
     Адміністрацією коледжу було здійснено моніторинг щодо можливостей студентів приступити до навчання, за результатами якого понад 90% студентів змогли відновити навчання приєднуючись до відеоконференцій, отримуючи завдання з вайбер-груп, електронною поштою тощо. Крім того, студенти закладу поєднують навчання у дистанційному форматі, розуміючи його важливу роль, з боротьбою за незалежність і майбутнє нашої держави, виконуючи свій військовий обов’язок чи здійснюючи волонтерську допомогу територіальній обороні та ЗСУ, тимчасово переміщеним особам.
     Зважаючи на обставини, значний обсяг навчального матеріалу студенти мають опрацювати самостійно за підтримки та допомоги викладачів, а завданням педагогічного колективу є не тільки постійний моніторинг відвідуваності студентів занять, але й консультування та навчально-методична допомога студентам.
    У разі, якщо у процесі навчання виникає загроза життю учасників освітнього процесу (звук сирени, звуки пострілів чи вибухів, інші обставини, що можуть виникати в умовах воєнного стану), відразу необхідно залишити заняття й рухатися у безпечне місце. Тому викладачам у такій ситуації більше часу слід приділяти саме консультуванню студентів, у тому числі індивідуальному, вести роз’яснювальну роботу, надавати психологічну допомогу.

     На даний момент проводяться як лекційні, так і практичні заняття за допомогою зум-конференцій, навчально-інформаційної платформи Moodle; через Viber групи, електронні пошти та інші засоби зв’язку і комунікацій розповсюджуються навчальні та методичні матеріали, які сприяють самостійному опрацюванню та виконанню поставлених завдань студентами.
     Адміністрація та увесь педагогічний колектив коледжу максимально будуть сприяти студентам, які встали на захист України та займаються волонтерською діяльністю.

    Хочеться подякувати кожному освітянину та студенту! У найскладніший для країни час завдяки згуртованості та патріотизму ми чинимо гідний спротив російським окупантам. Наш заклад освіти долучився до спільної справи нашої країни: учасники освітнього процесу та працівники коледжу передають кошти для Збройних Сил України, активно долучаються до спротиву проросійських інформаційних атак. Молодь сьогодні – це активні та безстрашні волонтери, донори крові, організатори штабів, захисники на лінії оборони території нашої держави. Країна пишається вами! Тримаємо стрій! Ми – сильні! Ми – Україна! Бажаємо всім міцного здоров’я, незламної сили духу, успішного завершення навчального року та непохильної віри в нашу перемогу!
     Слава Україні! Героям слава!

Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook