PhD: підтримка 24/7 відділу аспірантури та навчальний процес (ОНП «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»)

22 березня 2022 року
    В складних умовах воєнного сьогодення відділ аспірантури продовжує комунікацію більш ніж з 400 членами аспірантської родини НУБіП України.

     Адміністрація нашого Університету з відкритим серцем готові допомогти кожному студенту та аспіранту, а тому за підтримки ректорату та проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергія Кваші в онлайн-режимі 24/7 працівники відділу переймаються долею кожного аспіранта: їхньою безпекою, місцем перебування, забезпеченістю життєво необхідними засобами та психологічним станом кожного здобувача. Постійно проводиться робота в пошуках втрачених контактів з окремими здобувачами.
     Відділ аспірантури та всі гаранти ОНП PhD продовжують «тримати руку на пульсі» щодо реалізації освітньої та наукової складових підготовки докторів філософії. Як відомо, з 14 березня в Національному університеті природокористування Україні у змішаному та дистанційному форматі було продовжено навчальний процес студентів. Що ж стосується аспірантів, то відповідно до більшості навчальних планів освітньо-наукових програм навчальний процес у 2022 році передбачається здійснювати протягом вересня-грудня: у поточному році для аспірантів першого року навчання заплановано здійснювати викладання загальноуніверситетських обов’язкових дисциплін (іноземна мова, філософія науки, педагогіка та управління закладами вищої освіти, тощо), а для аспірантів другого року навчання – обов’язкові фахові та вибіркові дисципліни.

     Вийнятком, наразі, є ініціатива гаранта ОНП «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» Ольги Якубчак, котра 14 березня розпочала координувати та самостійно проводити заняття для аспірантів своєї ОНП у дистанційному форматі. Згідно попередньо розробленого та затвердженого розкладу занять 14 березня здобувачі PhD ОНП «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» прослухали першу лекцію з дисципліни «Безпечність та якість кормів», 15 березня – з дисципліни «Ветеринарне громадське здоров’я», 18 березня – з дисципліни «Організація санітарних заходів». Необхідно зауважити, що всі здобувачі PhD беруть активну участь в обговоренні дискусійних питань і мають значний інтерес до матеріалу, який опановують.

     Завдяки всесторонній підтримці ректорату університету, а саме ректора Станіслава Ніколаєнка, на даний час із урахуванням викликів сьогодення усі заняття відбуваються за розкладом як і в попередні роки. Впевнені, що попри умови, в яких ми зараз перебуваємо, всі працівники відділу аспірантури, а також весь науково-педагогічний колектив НУБіП України надалі будуть з великою відповідальністю виконувати свої посадові обов’язки та «сіяти розумне, добре, вічне» для нашої студентської та аспірантської спільноти.

Крокуємо до перемоги разом!
Все буде Україна!

Віталій Вакуленко,
завідувач відділу аспірантури
Ольга Якубчак,
гарант ОНП «Ветеринарна гігієна,
санітарія і експертиза»

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook