Активність здобувачів вищої освіти в навчальному процесі за умов сьогодення

21 березня 2022 року
Науково-педагогічні працівники й студенти факультету аграрного менеджменту активно та організовано відновили навчання в НУБіП України за умов військового стану у дистанційному форматі.
15 березня 2022 року доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Наталею Драгнєвою було проведено практичне заняття для здобувачів вищої освіти факультету аграрного менеджменту (3 курс) з дисципліни «Менеджмент підприємств агропромислового виробництва».
Високий рівень активності здобувачів вищої освіти економічного факультету спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» (2, 3 та 4 курси) спостерігався в ході практичних занять з дисципліни «Менеджмент» 15 та 16 березня 2022 року. Під час таких занять студенти мали можливість детально вивчити практичні аспекти прийняття управлінських рішень, методи обґрунтування управлінських рішень. Надзвичайно корисним і пізнавальним для студентів був розгляд методики визначення беззбитковості виробництва.
 
Здобувачі вищої освіти факультету аграрного менеджменту (2 курс) продовжили поглиблювати знання з управлінської дисципліни, обговорюючи тему «Керівництво та лідерство» на практичному занятті 17 березня 2022 року.
В цілому, проведені онлайн заняття характеризувалися позитивною та комфортною трудовою атмосферою, а дружня підтримка викладача та студентів-колег надихнула на подальші вагомі навчальні та наукові починання.
 
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім.проф.Й.С. Завадського
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook