Проходження педагогічної практики аспірантом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського

14 лютого 2022 року
Педагогічна практика в системі вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні є одним з етапів професійної підготовки до науково-педагогічної діяльності, який має за мету закріпити навички практичної діяльності аспірантів щодо здійснення навчально-виховного процесу у вищій школі, включаючи викладання спеціальних дисциплін, організацію навчальної діяльності студентів та навчально-методичну роботу.
Відповідно до індивідуального плану виконання освітньо-наукової програми підготовки здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності 073 Менеджмент, аспіранти на третьому році навчання проходять педагогічну практику. Під час проходження педагогічної практики аспіранти набувають загальні та спеціальні компетентності, зокрема: здатність до критичного мислення, пошуку, опрацювання, генерування нових складних ідей; здатність здійснювати науково-педагогічну діяльність, застосовуючи традиційні та інноваційні методи, прийоми, засоби тощо; здатність дотримуватись етики досліджень, а також правил академічної доброчесності в наукових дослідженнях з менеджменту та науково-педагогічній діяльності; здатність до безперервного саморозвитку, самовдосконалення та інші.
 
 
 
З початку навчального семестру на кафедрі менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського педагогічну практику проходить здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Тягнирядно Олег Миколайович (науковий керівник – доктор економічних наук, професор Резнік Надія Петрівна). Олег Тягнирядно ділиться своїми знаннями та практичними навичками зі здобувачами вищої освіти четвертого курсу факультету аграрного менеджменту англомовної групи при викладанні дисципліни «Innovation management». Студенти мають унікальну можливість поспілкуватися з практиком, задати запитання та перейняти його досвід роботи на посаді аналітика в одній із провідних міжнародних фінансових компаній.
 
  

Надія Резнік,

професор кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook