Головний спеціаліст відділу прикордонного інспекційного контролю Роман Маланич: «Раджу обирати факультет ветеринарної медицини НУБіП України»

13 лютого 2022 року
     До Вашої уваги інтерв’ю з головним спеціалістом відділу прикордонного інспекційного контролю «Чернівці» Західного МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні Романом Маланичем – випускником Національного аграрного університету (нині НУБіП України) 2006 року. 

  • Розкажіть про себе, про місце, де Ви народились.

     — Я народився у селі Білоусівка Сокирянського району Чернівецької області в сім’ї лікарів ветеринарної медицини. У 2000 році закінчив Білоусівську ЗОШ.

  • Яким був Ваш шлях до вибраної професії? Чи складно було у виборі професії?

     — Ще за навчання у школі я твердо вирішив наслідувати приклад батьків та стати ветеринарним лікарем, тому не вагався з вибором професії. Після закінчення школи вступив до Національного аграрного університету на факультет ветеринарної медицини.

  • Як проходило навчання? Що найбільше запам’яталося із студентських років на факультеті ветеринарної медицини?

     — Навчання в університеті давалось складно, але було цікаво вивчати нові предмети. Найбільше запам’ятались лекції з фармакології акад. НААН Г.О. Хмельницького, навчальна практика в навчально-дослідному господарстві «Великоснітинське» та Музей анатомії.

  • Як склалось ваше життя після отримання диплому?

     — Після закінчення університету в 2006 році повернувся додому. Працював спочатку лікарем-епізоотологом в Сокирянській районній лікарні ветеринарної медицини, з 2010 року – провідним лікарем ветеринарної медицини у Кельменецькому прикордонному інспекційному пункті ветеринарної медицини Львівської РСДВСКН на державному кордоні та транспорті. На даний момент – головний спеціаліст відділу прикордонного інспекційного контролю «Чернівці» Західного МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні.

  • Чи не шкодуєте Ви про вибір університету та професії?

     — Ні, звичайно, не шкодую. Я глибоко переконаний, що це був правильний вибір як щодо вузу, так і щодо професії. Більше того, тим людям, які змалечку хочуть бути лікарем ветеринарної медицини, як я колись, рекомендую як найкращий в Україні – факультет ветеринарної медицини НУБіП України.

  • Чи доводиться вам бувати у рідному університеті, на факультеті ветеринарної медицини? Чи бачите Ви зміни в організації навчального процесу та розвитку матеріально-технічної бази факультету?

     — В університеті буваю під час курсів підвищення кваліфікації та на зустрічах випускників. Щодо змін на факультеті, потрібно відзначити, що в сьогоднішніх складних економічних умовах керівництво факультету знаходить можливості постійно оновлювати матеріально-технічну базу кафедр та забезпечує належні умови для здобуття студентами професійних навичок. Факультет ветеринарної медицини, на мою думку, як і колись – на високому рівні.

  • Що ви можете розповісти майбутнім абітурієнтам про факультет ветеринарної медицини НУБіП України? На вашу думку, у чому переваги навчання на нашому факультеті перед факультетами інших ЗВО?

     — Майбутні абітурієнти повинні знати, що на факультеті ветеринарної медицини НУБіП працює високопрофесійний викладацький склад, наявна сучасна, добре розвинена матеріально-технічна база. За факультетом давно закріпилося звання «кузні» ветеринарних кадрів, підтвердженням чого є кількість випускників факультету, які працюють на керівних посадах в галузі ветеринарної медицини.

  • Чи рекомендуєте Ви факультет ветеринарної медицини НУБіП України випускникам шкіл та коледжів 2022 року?

     — Усім абітурієнтам, хто вирішив пов’язати своє життя з ветеринарною медициною, раджу обирати саме факультет ветеринарної медицини НУБіП. Тут ви отримаєте якісні знання, які допоможуть вам в подальшій професійній діяльності.

  • Дякую, Романе! Успіхів Вам у професійній діяльності та міцного здоров'я!

 

Розмову вела Ірина Деркач,

доцет кафедри фармакології,
паразитології і тропічної ветеринарії

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook