У фокусі уваги кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин науково-дослідна та профорієнтаційна робота

1 лютого 2022, 21:38

   Співробітники кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин проводять науково-дослідну роботу в одному з найкращих провідних господарств галузі молочного скотарства України ‒ ТОВ,,СК Восток” Ізюмського району Харківської області. В господарстві налічується 2400 корів української чорно-рябої молочної породи, від яких щодоби надходить на молокопереробні підприємства понад 50 тон молока високої якості.

      Фахівцями з тваринництва накопичено великий досвід ведення роботи, яким успішно поділився один з фундаторів даного господарства ‒ Герой України Ровчак Андрій Яковлевич

      Використання сучасних передових технологій дає змогу досягати високих показників продуктивності. За минулий рік в господарстві від дійної череди було отримано 8742 кг молока в розрахунку на одну корову.

       Частину молока використовують для виробництва декількох видів сичужних сирів першого класу.

     Аспіранти та співробітники кафедри приймають безпосередню активну участь в проведенні досліджень з оцінки реалізованих та пошуку нових ефективних підходів селекційно-племінної, технолого-організаційної роботи.

    Знайомство з передовими технологіями дає змогу підвищити рівень власних знань у аспірантів кафедри, провести на високому рівні наукові дослідження та запропонувати виробництву оптимальні рішення.

     В процесі виконання науково- дослідної роботи, представниками кафедри також налагоджено співпрацю з випускниками місцевої школи ‒ Комунальний заклад ,,Бугаївський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області”. Це дало змогу зацікавити учнів щодо можливостей вступу на факультет тваринництва та водних біоресурсів. 

     Взаємний інтерес базується на розкритті тих можливостей які отримує випускник НУБіП України по спеціальності ,,Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”, оскільки такий фахівець знаходиться в постійному контакті з виробництвом та підвищує власні професійні знання на основі наукового пошуку.

Співпраця продовжується!

Сергій Рубан,
завідувач кафедри генетики,
розведення та біотехнології тварин

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook