Конкурс студентських наукових робіт

5 січня 2022 року

 Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.

 Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах наукової діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

     Конкурс проводиться у два тури:

Перший – в університеті впродовж грудня 2021 р. - січня 2022 р. на факультетах та ННІ. По кожній, визначеній наказом МОН України, галузі знань обиратимуться кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі.

Другий – у закладах вищої освіти, визначених МОН України як базові, у лютому-квітні 2022 р. у форматі відеоконференцій.

     Для участі у першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс, яка є пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована у навчальному процесі, не має відзнак НАН України та органів державної влади.

Наказ НУБіП України

Наказ МОН України

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook