Увага! Інформація щодо організації вакцинації викладачів, співробітників і студентів 24 грудня 2021 року!

21 грудня 2021 року

     Шановні викладачі, студенти і співробітники, ви можете прийти на вакцинацію, якщо вас і немає в списках, ми будемо сприяти вам в проходженні вакцинації!

     Місце проведення вакцинації науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів (членів їх родин) університету: читальна зала гуртожитку №11 студентського містечка за адресою: вул. Генерала Родімцева, 7 б.

Для перегляду списків натиснути тут:

Графік та списки контингенту викладачів, співробітників та студентів,
які вакцинуються 24 грудня 2021 року


Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів зазначених в списку і графіку на щеплення від Covid-19, у визначений час з 10-00 до 18-00!

 

    В університеті продовжується вакцинація науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів. Наразі адміністрація КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, надала необхідну кількість доз препарату Вакцина Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer та CoronaVac, тому імунізація проводиться серед викладачів та студентів інститутів та факультетів, які виявили особисте бажання щепитися.
     Нагадаємо, що в Університеті оперативним штабом по протидії пандемії Covid 19, затверджено етапи проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 у структурних підрозділах Національного університету біоресурсів і природокористування України, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року.
     Адміністрація КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, розроблено і затверджено дорожню карту вакцинування науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів університету.


ПОРЯДОК ВАКЦИНАЦІЇ (АЛГОРИТМ)

        Оперативним штабом сформовано коло відповідальних осіб за організацію і проведення вакцинування.
    Списки бажаючих пройти вакцинацію НПП, співробітників та студентів формують керівники структурних підрозділів університету. Подаються списки в оперативний штаб для узагальнення і розподілу згідно визначених пріоритетів.
     Узагальнення і формування списків бажаючих пройти щеплення (завчасно надсилаються списки бажаючих осіб вакцинуватися не пізніше за дві доби до дати вакцинації (інститутами і факультетами, службами проректорів)) викладачі, студенти та допоміжний склад на імейл - [email protected].
        Погодження списків співробітників здійснюється:

  • головою оперативного штабу, проректором з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергієм Квашою;
  • проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом Ткачуком;
  • головою профспілкової організації співробітників університету Ростиславом Тарасенко;
  • головою первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Олексієм Мельником.

       Розподіл обов`язків між членами оперативного штабу:
- організація доставки лікарів з поліклініки, організація реєстрації та прийому співробітників на щеплення, аналіз списків осіб які пройшли щеплення і які з певних причин не пройшли, але бажають в подальшому його пройти - член оперативного штабу Геннадій Ржевський;
- обладнання і забезпечення необхідним інвентарем та меблями приміщення, антисептичними засобами, питною водою для проведення щеплення - член оперативного штабу Сергій Стецюк;
- реєстрація на вакцинування співробітників та студентів згідно визначених списків, надання психологічної допомоги і консультування співробітників під час вакцинації - провідний фахівець відділу виховної роботи і студентських справ Ірина Курінна;
- супровід пільгових категорій співробітників, розгляд скарг і побажань співробітників під час вакцинування - начальник відділу соціальної роботи Віктор Потебня.

 

Оперативний штаб університету

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook