Передноворічне свято агробіологічного факультету - всі навчальні лабораторії успішно атестовані

10 грудня 2021 року

 Вже почалось майбуть майбутнє.

Оце, либонь, вже почалось…

Ліна Костенко

Сучасний світ стрімко розвивається. Сьогодні кожен спеціаліст має бути всебічно розвиненим та здатним до критичного мислення. Студенти повинні йти в ногу з часом, стати відповідальними, здатними опановувати сучасні технології, набувати нових знань і вмінь нестандартно їх використовувати.

Досвід показує, що основна база знань досягається студентами під час практичних занять, на яких можна навчитися будь-яким методикам, технологіям та іншим хитрощам, щоб досягти успіху у власній галузі.

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним з найкращих природничих університетів, адже агробіологічний факультет університету не відстає від світових тенденцій і постійно розвивається.

Згідно наказу ректора університету Станіслава Ніколаєнка проведено атестацію навчальних лабораторій університету з метою ефективного використання аудиторного фонду, покращення якості освітнього процесу, дотримання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії та протипожежної безпеки у навчальних та навчально-науково-виробничих лабораторіях НУБіП України.

Так перша декада грудня стала ще одним передноворічним святом, адже це час, коли комісією університету  успішно атестовані навчальні лабораторії факультету.

Кожна кафедра щорічно докладає чимало зусиль для підтримання навчальних лабораторій, зокрема, забезпечення сучасними технологіями, розробкою методичних матеріалів, підготовкою наочних матеріалів та ін. 

Перевірка навчальних лабораторій кафедри генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського відбулася одночасно з проведенням практичного заняття в навчальній лабораторії «Селекції і насінництва польових культур», де комісія мала змогу спостерігати за проведенням практичного заняття доцентом кафедри Юлією Дмитренко з дисципліни «Генетика». Студенти вивчали явища мітозу та мейозу, маючи змогу спостерігати ці процеси під мікроскопом.