Наукова робота аспірантів

2 листопада 2021, 13:35
    Дружня родина агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України  15 вересня поповнилася 9 молодими, талановитими, з невичерпною жагою до знань здобувачами третього освітньо-наукового рівня вищої освіти. Навчання триватиме 4 роки, але вони не втрачають жодної хвилини, адже наука чекає. Хто знає, можливо, хтось із них, молодих вчених, досягне Нобелівської премії, а чиїсь відкриття змінять хід історії людства. В будь-якому випадку всі вони готові до плідної роботи в якості аспірантів НУБіП України.
    Аспірантка кафери генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського Ірина Шпакович одразу приступила до досліджень на тему «Ідентифікація і створення генетичного матеріалу пшениці м’якої з підвищеною адаптивною здатністю в умвовах зміни клімату».
    На базі ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» 8 жовтня Ірина прийняла активну участь у посіві колекції озимих зернових культур, які стануть частиною аспірантських досліджень, а також базою для наукових досліджнь та навчальної роботи студентів. Колекція нароховує понад 100 сортів різних селекційних центрів України.
    На колекційному розсаднику для проведення фенологічних спостережень та обліків висіяна колекція різних видів, різновидів пшениці та сучасних сортів пшениці.
    Другим місцем виконання досліджень є відділ селекції ННЦ «Інститут землеробства НААН України». На дослідних полях інституту закладені досліди з вивчення вихідних форм, гібридного матеріалу, номерів конкурсного сортовипробування та сучасних сортів.
     Першим приємним результатом роботи є отримання дружних сходів на початку листопада та можливість проведення оцінок  на адаптивність зразків, що досліджуватимуться.

Бажаємо всім аспірантам натхненного наукового пошуку та достовірних результатів досліджень!

В.о. завідувача кафедри генетики, селекції та
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
Олександр Макарчук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook