Людмила Губар з Миколаївщини: мрію бути філологом, тому обираю НУБіП

September 2, 2022

 

 — Добрий день, Людмило! Дякуємо, що зголосилися на інтерв’ю. Звідки Ви родом?

— Вітаю Вас. Я – з міста Баштанки Миколаївської області, що в 10 км від залізничної станції Явкине, яке завжди славилося підприємством «Баштанський сирзавод», трьома школами, професійним ліцеєм, тракторно-ремонтною станцією.


    

    — Коли було засноване Ваше місто Баштанка та як називалося?

аніше моє місто називалося Полтавкою, бо на початку XIX ст. засновано вихідцями з Полтавщини – переселенцями, втікачами від кріпацтва у вільний благодатний край. 

     — Чи торкнулися цьогорічні воєнні дії Вашого краю?

     — Так. Ще 1 березня 2022 року територіальна оборона і жителі міста вступили в бій з російською армією. Внаслідок бою по захисту міста загинуло 6 чоловік Територіальної оборони. 2 березня жителі Баштанки відібрали у рашистів і спалили комплекс «Панцир-С», примноживши здобутки втричі у наступні дні. З метою здійснення прориву російські війська 16 днів здійснювали бомбардування міста, переважно системами залпового вогню «Ураган» та «Град». Також були поодинокі випадки застосування систем «Смерч» та ракет «Торнадо-С». 13 березня місто зазнало бомбардування авіацією російської федерації. Внаслідок бомбардування знищено велику кількість будинків та нежитлових приміщень. Загинули мирні мешканці. 19 квітня 2022 року внаслідок повітряного обстрілу було пошкоджено міську районну лікарню. Загалом після обстрілів міста та громади залишилась значна кількість вибухонебезпечних предметів, які несуть велику загрозу. 

     — Чи вплинули воєнні дії на вибір Вашого основного фото для нашого інтерв’ю? 

     — Авжеж. Так би хотілося надати радісну неофіційну світлину на фоні гімназії або природи, але у скрутний воєнний час будь-яка, на перший погляд, невинна зйомка може допомогти ворогу визначити геолокацію. Окрім того, небезпечно ходити містом взагалі: З початком війни цінності змінилися, ми (цьогорічні випускники) втратили не лише випускний, але і дуже багато того, що рідне нашим серцям.

      — Чи маєте плани і мрії?

     — Так, кожна людина не може існувати без планів та мрій. Мені подобається читати, складати різні розповіді англійською мовою та допомагати розібратися молодшим гімназистам з виконанням завдань із англійської мови. Також долучаюся, у міру своїх сил, до відбудови міста Баштанка та підтримую наших знедолених людей.

     — Чи плануєте продовжувати навчання вступом до закладу вищої освіти? 

     — Так, я мрію вступити на гуманітарно-педагогічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Філологія» (переклад включно), перша англійська. 

    — Звідки Ви дізналися про наявність такого фаху як «Філологія»(переклад включно), перша англійська» у НУБіП України? 

     — Мій старший брат, Степан Губар (студент агробіологічного факультету та член агітбригади з профорієнтації), вивчав англійську мову у НПП з гуманітарно-педагогічного факультету. За її рекомендацією і ознайомив мене із перспективами навчання за близькою мені філологічною спеціальністю; також у режимі онлайн спробувала долучитися до Днів відкритих дверей факультету, під час якого декан факультету Інна Савицька надала вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії-2022 в умовах воєнного стану. Із сайтів кафедр я дізналася, що на заняттях із підготовки перекладачів панує творча, дружня та науково насичена атмосфера. 

  — Людмило, щиро бажаємо Вам та Вашій родині миру та здійснення всіх мрій. Чекаємо у лавах студентів гуманітарно-педагогічного факультету!

Інна Грабовська,
завідувач кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей
Катерина Якушко,
доцент кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook